Tomb Raider: Legend

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

palda píše:tak me by to stale zajimalo... spustim ty "stropni" koule a posilam porad tu priseru do toho pole.. dicky ji to sebere trosku a pak se znova respawne a je zdrava..
Ono neni cilem tu priseru zabit, ale najit dalsi cast artefaktu. Kdyz pozapinas elektriku, sednes do "dela" a odstrelis ty spustene koule do elektriky, tak nad tebou je ten artefakt. Byla to predtim takova fialova koule, to bylo silove pole, a pouzijes Q(hak), tak ho seberes a spusti se video...Kdybys jeste neco potreboval tak pisni :wink:
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

Lee píše:
palda píše:tak me by to stale zajimalo... spustim ty "stropni" koule a posilam porad tu priseru do toho pole.. dicky ji to sebere trosku a pak se znova respawne a je zdrava..
Ono neni cilem tu priseru zabit, ale najit dalsi cast artefaktu. Kdyz pozapinas elektriku, sednes do "dela" a odstrelis ty spustene koule do elektriky, tak nad tebou je ten artefakt. Byla to predtim takova fialova koule, to bylo silove pole, a pouzijes Q(hak), tak ho seberes a spusti se video...Kdybys jeste neco potreboval tak pisni :wink:
to me napadlo ale byl sem linej to hrat znovu :-D diky
Mirkana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. lis 2004
Bydliště: Kratonohy

Příspěvek od Mirkana »

muže mi někdo poradit co mám dělat jsem v Africe a jsem u tech šípu kde za mnou najednou jede ta koule a nevím co mám dělat hned jak se spustí scena tak mě sřežvejkne poradte diky :(
MB: GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2,CPU: Ryzen 7 5700x, GPU: Palit RTX 4070ti 12GB, Ram: Corsair 32GB KIT DDR4 3600MHz CL 18 RGB, SSD:Kingston NV2 500GB, SSD 2TB,HDD 4TB, SSD 500G Zdroj: Corsair 850W
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

Mirkana píše:muže mi někdo poradit co mám dělat jsem v Africe a jsem u tech šípu kde za mnou najednou jede ta koule a nevím co mám dělat hned jak se spustí scena tak mě sřežvejkne poradte diky :(
bezet dal.. musis preskocit ty ty nizky, podlizt ty vejs a pak preskocit tu dir u ses venku... pak slezes dolu (nebo skocis)...
Lamac
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. bře 2006
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lamac »

I need help sem skoro na zacatku v peru 11 procent prijdu do takovy mistnosti hnedka po animaci kde se mackaj ty sipky a nevim jak se dostat k te treti kouly aby sem si otevrel cestu dal v ty mistnosti je naka socha se psem nebo co to je dik....
Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

Lamac píše:I need help sem skoro na zacatku v peru 11 procent prijdu do takovy mistnosti hnedka po animaci kde se mackaj ty sipky a nevim jak se dostat k te treti kouly aby sem si otevrel cestu dal v ty mistnosti je naka socha se psem nebo co to je dik....
no..tak jednu kouli mas na zemi...dej ju tak aby se si otevrela ta jedna bocni socha a pak po ni vylezes nahoru a shodis druhou kouli...po te animaci jak si mackal sipky tak si stal u te propasti tak nekde po ruce bys mel mit sochu a na te je treti koule...pouzijes Q(hak) a stahnes ji dolu E ...

GL&HF
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OBR »

neposlal by mi nekdo save kolem 55 procent? Potrebuju save po tom prvnim hadovi.... diky diky
Lamac
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. bře 2006
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lamac »

diky Lee na ten hak sem uplne zapomnel fakt dik....
Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

jasne np :) kdyby jeste neco tak napis
Mirkana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. lis 2004
Bydliště: Kratonohy

Příspěvek od Mirkana »

tak jsem to taky dohrál a mužu řict že mě to opravdu mile překvapilo :) :) super hra

kluci dikas za radu :)
MB: GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2,CPU: Ryzen 7 5700x, GPU: Palit RTX 4070ti 12GB, Ram: Corsair 32GB KIT DDR4 3600MHz CL 18 RGB, SSD:Kingston NV2 500GB, SSD 2TB,HDD 4TB, SSD 500G Zdroj: Corsair 850W
radekhulan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. čer 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekhulan »

Tak jsem si to po místním humbuku na direct2drive.com za $39 koupil, a docela nuda. Ovládání je děs, přes End/Home/J klávesy, to je porod.. A GAmepad také není ideální. Nehledě na hodně blbou kameru ze třetí osoby. Tedy, není to špatné, ale na základě výkřiků místních (nejčastěji) teenagerů jsem čekal mnohem více. Ale asi se na tom místním teenagerům líbí velká prsa, protože jich ještě moc neviděli. No, já mám raději ta reálná.. Všude jen jedna cesta, minimální volnost. Dal bych této hře max 65%.
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

radekhulan píše:Tak jsem si to po místním humbuku na direct2drive.com za $39 koupil, a docela nuda. Ovládání je děs, přes End/Home/J klávesy, to je porod.. A GAmepad také není ideální. Nehledě na hodně blbou kameru ze třetí osoby. Tedy, není to špatné, ale na základě výkřiků místních (nejčastěji) teenagerů jsem čekal mnohem více. Ale asi se na tom místním teenagerům líbí velká prsa, protože jich ještě moc neviděli. No, já mám raději ta reálná.. Všude jen jedna cesta, minimální volnost. Dal bych této hře max 65%.
Hral sem PS2 verzi a tam je ovladani 100%lip reseny.. nechapu jak to takhle mohly udelat... :-/ holt klavesnice neni na tyhle hry...
Luks
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Benešov u Semil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luks »

radekhulan píše:Tak jsem si to po místním humbuku na direct2drive.com za $39 koupil, a docela nuda. Ovládání je děs, přes End/Home/J klávesy, to je porod.. A GAmepad také není ideální. Nehledě na hodně blbou kameru ze třetí osoby. Tedy, není to špatné, ale na základě výkřiků místních (nejčastěji) teenagerů jsem čekal mnohem více. Ale asi se na tom místním teenagerům líbí velká prsa, protože jich ještě moc neviděli. No, já mám raději ta reálná.. Všude jen jedna cesta, minimální volnost. Dal bych této hře max 65%.
A co jsi čekal od TombRidera?Asi jsi nehrál 1 a 2 díl....musim říct že po posledních otřesnejch dílech je tohle fakt super. :)
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

jj to souhlasim. .ale to zjednoduseni je vrazedny.. ale odpadlo tupy bloudeni po lokacich kdy si clovek nevsim v hnedy zdi o neco hnedsi cihly co se mela zmacknout.. hlavne se mi libi novej system zamerovani nepratel.. konecne clovek vidi kam strili
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Příspěvek od beardie »

radekhulan píše:ale na základě výkřiků místních (nejčastěji) teenagerů
rofl :lol:

mne sa paci hlavne to spomalenie casu, ked typka preskocim a zozadu dostane do chrbta cely zasobnik :)
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
Lamac
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. bře 2006
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lamac »

help strucne a jednoduse co mam delat v ty jakoby kobce toho krale artuse je tam nake podivne zdivo a podivna hrobka prochazel sem to tam snad 1000* a jako nic sem nenasel a nemam rad hry kde se nemuzu dostat z jednoho mista help help help je to ta mistnost za takovym kde byl nakej vozik..... :D :D :D dik... jinak pekna hra to jest

//edit Thellwin - promazáno OT, některým jedincům asi žlutá nestačí co :roll: (a kdyby si RH odpustil své oblíbené teenagery, tak by k tomuhle vůbec nemuselo docházet :( )
izuel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. lis 2003
Bydliště: Teplice

Příspěvek od izuel »

[quote="Lamac"]help strucne a jednoduse co mam delat v ty jakoby kobce toho krale artuse je tam nake podivne zdivo a podivna hrobka prochazel sem to tam snad 1000* a jako nic sem nenasel a nemam rad hry kde se nemuzu dostat z jednoho mista help help help je to ta mistnost za takovym kde byl nakej vozik..... :D :D :D dik... jinak pekna hra to jest

Ahoj prosím poradí mi někdo?? nemůžu na to přijít celý den, jsem na konci kazachstanu a bojuju s amandou (respektive demonem) rozhoupu koule demona chytnu teslo vystrelim a nemužu ho prostě zabít jak díky mooooc!!! :cry:

//edit Thellwin - opět promazáno OT
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Dr.Evil »

Nevite nekdo pres jaky kombinace klaves dela Lara ty specialni pohyby? Jako sipku do vody, nebo kdyz leze na nejkou prekazku tak udela stojku. Dik.
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
snapcase
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2004
Bydliště: Bratislava - Rosenheim

Příspěvek od snapcase »

izuel píše:rozhoupu koule demona...
tak teraz si ma navnadil, ono by to mohla byt aj celkom sranda.. :roll:
"So when hell is at the gates, who will stand and meet the waves
and take the fight to their graves to end the dark campaign?"

♪♫last.fm♫♪
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Příspěvek od beardie »

Dr.Evil píše:Nevite nekdo pres jaky kombinace klaves dela Lara ty specialni pohyby? Jako sipku do vody, nebo kdyz leze na nejkou prekazku tak udela stojku. Dik.
stojku spravi ked podrzis dlhsie medzernik
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“