Tomb Raider: Legend

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

xaero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xaero »

1. Ty next-gen chujoviny asi chtej PS3.0 co? :(

2. Jestli to nekdo nehral a rad by videl "vlhkou" laru :D tak jsem natocil kratke video (bohuzel komprimaci trosku upada kvalita) http://www.xaero.mysteria.cz/lara.mpg (3,90MB)
CPU: AMD Athlon 64 3000+ (2480Mhz Venice) MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D RAM: 768 MB (333Mhz :( ) HDD: Maxtor DiamondMax 10 200GB GFX: Sapphire ATI Radeon X800GTO Fireblade 256MB (400/490@520/600) Klávesnice: Genius Comfy KB-21e Scroll Myš: Logitech MX 1000
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HEAD »

Celkem pekny video :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

wallot píše:........
big thx man! :lol:
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HEAD »

Tak uz to mam a ta next.Gen vecicka mi funguje :) A neni to tak hrozny cose vykonu tyce..Hraju to v 1024x768 s AA a 8x AF.
Par screenu:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Co jsem tak četl na netu, tak ty "next gen" vychytávky by mely znamenat akorat detailnější textury .. je to pravda ?

To by byl teda spíš marketingový next gen :)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HEAD »

Sentenced píše:Co jsem tak četl na netu, tak ty "next gen" vychytávky by mely znamenat akorat detailnější textury .. je to pravda ?

To by byl teda spíš marketingový next gen :)
Sou detainejsi textury,lepsi stiny,i nakej ten bloom.Vypada to stim o tridu lip.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

mozna jsem slepy, ale s nextgen nastavenim neni lara mokra, dochazi k prolinani obektu atd... docela me to zklamalo.. nehlede na to ze na moji sh..ne moc vykonne X1300PRO to jde jakztakz 20fps v 800x600... snad ty textury jsou hezci a prostredi bohatsi, lara ma jemnejsi vlasy, ve vode jsou vlny,bloom je jen lehky a kdyz se hodi.. ale taky mate to s tou vodou? ze neni mokra kdyz vyleze z vody?? a prolinaji se mi modely (lehce u larina rukou atd, na standard nastaveni je to mene).. by me zajimalo jestli ma nekdo podobny "problem" na next gen nastaveni.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HEAD »

Je mokra kdyz vyleze z vody :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

no dela to vsem...tenhle problem je vyreseny na xboxu360 a na pc to nejspis bude vyreseno patchem...

Obrázek
normal mod...
Obrázek
next -gen content....

hra ma vice problemu grafiky a zvuku musime jen pockat :wink:
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

se zvukem jsem mel taky problemy.. a dost byla hra naladova.. projevovalo se to hlavne pri nextgen nastaveni... kdy pri jednom spusteni byla hra v celku plynula.. a kdyz jsem ji spustil po 5ti minutach tak 5fps... zvuk jsem vyresil vzdicky restartem.. jednou se mi stalo ze mi hra sama odinstalovala zvukovou kartu :-D proste nebyla ve spravci HW a nesel zvuk
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OBR »

Ta hra je naprosta bomba, starej dobrej Tomb Raider, skakni lezeni, naprosto briliantni hratelnost ala Tom Raider 1,2 a3, bomba fakt doporucuju tohle mit.
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

podle me hra dost trpi na svoji jednoduchost... holt sem zvykly na tezsi tombraidery... :oops:
Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

potreboval by jsem poradit...jsem Kazakhstanu a ta larina byvala kamaradka na me vyvolala takovou tu bestii co vas honila v minulosti...mno...nevim jak ju sejmou...kdyz ji hodim do te elektriky tak chcipa ale pak se portne a ma full nebo pozapinam ty vypinace po boku zduchnu ty koule do elektriky a mam silove pole ale co dal? THX
Obrázek

//EDIT:uz jsem to vyresil
Naposledy upravil(a) Lee dne sob 8. dub 2006, 23:56, celkem upraveno 2 x.
Chroust
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. črc 2004
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Chroust »

Zdravim, mohli by jste nekdo zkusit v nastaveni zmenit kameru na invert a mrknout se esli se opravdu invertuje? Bo at delam co delam kamera je stale normalni ... a ja hraju s invertovanou, ubec nevim cim to je?! :sad:
Sony VAIO VPCS11X9E
Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

Chroust píše:Zdravim, mohli by jste nekdo zkusit v nastaveni zmenit kameru na invert a mrknout se esli se opravdu invertuje? Bo at delam co delam kamera je stale normalni ... a ja hraju s invertovanou, ubec nevim cim to je?! :sad:
crack od RELOADED zpusobuje ze nejde invert podle osy Y...jak to napravit? kup si originalku...Nereste tu warez ThX :P


///EDIT: vysel patch 1.1!! download HERE

Kód: Vybrat vše

Tomb Raider: Legend by Crystal Dynamics - retail v1.1 patch 

This patch addresses the following issues: 

- various performance problems 
- stability problems 
- controller problems 

Warning: 

The patch does not yet completely resolve the performance issues with the activated Next-Gen content on NVIDIA cards. NVIDIA actively works on an updated driver that should fully address the problems.
Naposledy upravil(a) Lee dne sob 8. dub 2006, 23:17, celkem upraveno 1 x.
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Příspěvek od Rammstein »

1. Patch =)

Sotva Eidos vypustil nové pokračování Tomb Raidera, sotva si Lara stačila vyzvednout ocenění za zápis do Guinnessovy knihy rekordů za nejúspěšnější herní postavičku, už je zde první patch.

Nebojte se, hra není nikterak závažně bugová po herní stránce a tak patch řeší pouze technické problémy. Konkrétně jde o vylepšení stability hry (méně padání), problémy s některými herními ovladači, ale zejména problémy s výkonem na grafických kartách Nvidia při zapnutí Next-Gen efektů. Tento patch však neřeší všechny problémy s výkonem a Nvidia prý pracuje na speciálních ovladačích, které plně vyřeší tento problém a umožní aktivovat Next-Gen efekty bez omezení.

Pravděpodobně jde o využítí Pixel Shaders 3.0 a HDR efektů, které mají zatím jen Nvidia karty 6800+ (na kterých je údajně nová Lara s použitím těchto efektů špatně hratelná). O využítí Next-Gen efektů u ATI karet se Eidos nikterak nezmínil a tak se neví, zda je uživatelé ATI X1x00 ve hře vůbec nemají, či je mohou zapnout bez problémů.

Stahujte ZDE
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
snapcase
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2004
Bydliště: Bratislava - Rosenheim

Příspěvek od snapcase »

mozem ten patch pouzit na demo?nahodi mi tu nextgen grafiku?
"So when hell is at the gates, who will stand and meet the waves
and take the fight to their graves to end the dark campaign?"

♪♫last.fm♫♪
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

snapcase píše:mozem ten patch pouzit na demo?nahodi mi tu nextgen grafiku?
ne je na plnou verzi hry, o patchi pro demo ani vidu ani slechu
Lee
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee »

Tak uz jsem to dohral...time 8:12h 92% uspesnost...konec vypada ze bude pokracovani...
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

Lee píše:potreboval by jsem poradit...jsem Kazakhstanu a ta larina byvala kamaradka na me vyvolala takovou tu bestii co vas honila v minulosti...mno...nevim jak ju sejmou...kdyz ji hodim do te elektriky tak chcipa ale pak se portne a ma full nebo pozapinam ty vypinace po boku zduchnu ty koule do elektriky a mam silove pole ale co dal? THX
Obrázek

//EDIT:uz jsem to vyresil
tak me by to stale zajimalo... spustim ty "stropni" koule a posilam porad tu priseru do toho pole.. dicky ji to sebere trosku a pak se znova respawne a je zdrava..
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“