Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 19. září 2020, 07:59

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 104 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  další
Autor Zpráva
 Předmět:
PříspěvekZaslal v: po 3. duben 2006, 16:09 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

1. Ty next-gen chujoviny asi chtej PS3.0 co? :(

2. Jestli to nekdo nehral a rad by videl "vlhkou" laru :D tak jsem natocil kratke video (bohuzel komprimaci trosku upada kvalita) http://www.xaero.mysteria.cz/lara.mpg (3,90MB)

CPU: AMD Athlon 64 3000+ (2480Mhz Venice) MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D RAM: 768 MB (333Mhz :( ) HDD: Maxtor DiamondMax 10 200GB GFX: Sapphire ATI Radeon X800GTO Fireblade 256MB (400/490@520/600) Klávesnice: Genius Comfy KB-21e Scroll Myš: Logitech MX 1000

Předmět:
PříspěvekZaslal v: po 3. duben 2006, 19:17 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Celkem pekny video :)

CPU-Ryzen 2200g,MB-MSI B450 Tomahawk,PAMET-2x16GB Kingston HyperX Predator 3333Mhz@3733Mhz CL16 1T,HDD-SAMSUNG 840 120GB+Crucial MX500 500GB+Toshiba x300 6TB+WD Blue 6TB,GK-,Zvuk-Sound Blaster Z,SKRIN-CM HAF 922,ZDROJ-Seasonic 750W

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 4. duben 2006, 20:38 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

wallot napsal:
........
big thx man! :lol:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: čt 6. duben 2006, 11:50 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Tak uz to mam a ta next.Gen vecicka mi funguje :) A neni to tak hrozny cose vykonu tyce..Hraju to v 1024x768 s AA a 8x AF.
Par screenu:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

CPU-Ryzen 2200g,MB-MSI B450 Tomahawk,PAMET-2x16GB Kingston HyperX Predator 3333Mhz@3733Mhz CL16 1T,HDD-SAMSUNG 840 120GB+Crucial MX500 500GB+Toshiba x300 6TB+WD Blue 6TB,GK-,Zvuk-Sound Blaster Z,SKRIN-CM HAF 922,ZDROJ-Seasonic 750W

Předmět:
PříspěvekZaslal v: čt 6. duben 2006, 11:53 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

Co jsem tak četl na netu, tak ty "next gen" vychytávky by mely znamenat akorat detailnější textury .. je to pravda ?

To by byl teda spíš marketingový next gen :)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: čt 6. duben 2006, 12:06 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Sentenced napsal:
Co jsem tak četl na netu, tak ty "next gen" vychytávky by mely znamenat akorat detailnější textury .. je to pravda ?

To by byl teda spíš marketingový next gen :)

Sou detainejsi textury,lepsi stiny,i nakej ten bloom.Vypada to stim o tridu lip.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 7. duben 2006, 00:00 
Začátečník
Začátečník

mozna jsem slepy, ale s nextgen nastavenim neni lara mokra, dochazi k prolinani obektu atd... docela me to zklamalo.. nehlede na to ze na moji sh..ne moc vykonne X1300PRO to jde jakztakz 20fps v 800x600... snad ty textury jsou hezci a prostredi bohatsi, lara ma jemnejsi vlasy, ve vode jsou vlny,bloom je jen lehky a kdyz se hodi.. ale taky mate to s tou vodou? ze neni mokra kdyz vyleze z vody?? a prolinaji se mi modely (lehce u larina rukou atd, na standard nastaveni je to mene).. by me zajimalo jestli ma nekdo podobny "problem" na next gen nastaveni.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 7. duben 2006, 11:45 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Je mokra kdyz vyleze z vody :)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 7. duben 2006, 13:51 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

no dela to vsem...tenhle problem je vyreseny na xboxu360 a na pc to nejspis bude vyreseno patchem...

Obrázek
normal mod...
Obrázek
next -gen content....

hra ma vice problemu grafiky a zvuku musime jen pockat :wink:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 7. duben 2006, 14:13 
Začátečník
Začátečník

se zvukem jsem mel taky problemy.. a dost byla hra naladova.. projevovalo se to hlavne pri nextgen nastaveni... kdy pri jednom spusteni byla hra v celku plynula.. a kdyz jsem ji spustil po 5ti minutach tak 5fps... zvuk jsem vyresil vzdicky restartem.. jednou se mi stalo ze mi hra sama odinstalovala zvukovou kartu :-D proste nebyla ve spravci HW a nesel zvuk

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 7. duben 2006, 15:03 
Černá karta
Černá karta

Ta hra je naprosta bomba, starej dobrej Tomb Raider, skakni lezeni, naprosto briliantni hratelnost ala Tom Raider 1,2 a3, bomba fakt doporucuju tohle mit.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 7. duben 2006, 15:20 
Začátečník
Začátečník

podle me hra dost trpi na svoji jednoduchost... holt sem zvykly na tezsi tombraidery... :oops:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 7. duben 2006, 23:39 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

potreboval by jsem poradit...jsem Kazakhstanu a ta larina byvala kamaradka na me vyvolala takovou tu bestii co vas honila v minulosti...mno...nevim jak ju sejmou...kdyz ji hodim do te elektriky tak chcipa ale pak se portne a ma full nebo pozapinam ty vypinace po boku zduchnu ty koule do elektriky a mam silove pole ale co dal? THX
Obrázek

//EDIT:uz jsem to vyresil

Naposledy upravil Lee dne so 8. duben 2006, 22:56, celkem upraveno 2x.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 8. duben 2006, 12:25 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdravim, mohli by jste nekdo zkusit v nastaveni zmenit kameru na invert a mrknout se esli se opravdu invertuje? Bo at delam co delam kamera je stale normalni ... a ja hraju s invertovanou, ubec nevim cim to je?! :sad:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 8. duben 2006, 12:34 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Chroust napsal:
Zdravim, mohli by jste nekdo zkusit v nastaveni zmenit kameru na invert a mrknout se esli se opravdu invertuje? Bo at delam co delam kamera je stale normalni ... a ja hraju s invertovanou, ubec nevim cim to je?! :sad:
crack od RELOADED zpusobuje ze nejde invert podle osy Y...jak to napravit? kup si originalku...Nereste tu warez ThX :P

///EDIT: vysel patch 1.1!! download HERE
Kód:
Tomb Raider: Legend by Crystal Dynamics - retail v1.1 patch

This patch addresses the following issues:

- various performance problems
- stability problems
- controller problems

Warning:

The patch does not yet completely resolve the performance issues with the activated Next-Gen content on NVIDIA cards. NVIDIA actively works on an updated driver that should fully address the problems.

Naposledy upravil Lee dne so 8. duben 2006, 22:17, celkem upraveno 1x.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 8. duben 2006, 18:19 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

1. Patch =)

Sotva Eidos vypustil nové pokračování Tomb Raidera, sotva si Lara stačila vyzvednout ocenění za zápis do Guinnessovy knihy rekordů za nejúspěšnější herní postavičku, už je zde první patch.

Nebojte se, hra není nikterak závažně bugová po herní stránce a tak patch řeší pouze technické problémy. Konkrétně jde o vylepšení stability hry (méně padání), problémy s některými herními ovladači, ale zejména problémy s výkonem na grafických kartách Nvidia při zapnutí Next-Gen efektů. Tento patch však neřeší všechny problémy s výkonem a Nvidia prý pracuje na speciálních ovladačích, které plně vyřeší tento problém a umožní aktivovat Next-Gen efekty bez omezení.

Pravděpodobně jde o využítí Pixel Shaders 3.0 a HDR efektů, které mají zatím jen Nvidia karty 6800+ (na kterých je údajně nová Lara s použitím těchto efektů špatně hratelná). O využítí Next-Gen efektů u ATI karet se Eidos nikterak nezmínil a tak se neví, zda je uživatelé ATI X1x00 ve hře vůbec nemají, či je mohou zapnout bez problémů.

Stahujte ZDE

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 8. duben 2006, 21:56 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

mozem ten patch pouzit na demo?nahodi mi tu nextgen grafiku?

♪♫last.fm♫♪

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 8. duben 2006, 22:11 
Začátečník
Začátečník

snapcase napsal:
mozem ten patch pouzit na demo?nahodi mi tu nextgen grafiku?

ne je na plnou verzi hry, o patchi pro demo ani vidu ani slechu

Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 9. duben 2006, 15:06 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Tak uz jsem to dohral...time 8:12h 92% uspesnost...konec vypada ze bude pokracovani...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 9. duben 2006, 23:19 
Začátečník
Začátečník

Lee napsal:
potreboval by jsem poradit...jsem Kazakhstanu a ta larina byvala kamaradka na me vyvolala takovou tu bestii co vas honila v minulosti...mno...nevim jak ju sejmou...kdyz ji hodim do te elektriky tak chcipa ale pak se portne a ma full nebo pozapinam ty vypinace po boku zduchnu ty koule do elektriky a mam silove pole ale co dal? THX
Obrázek

//EDIT:uz jsem to vyresil

tak me by to stale zajimalo... spustim ty "stropni" koule a posilam porad tu priseru do toho pole.. dicky ji to sebere trosku a pak se znova respawne a je zdrava..

Odpovědět na téma  [ 104 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Krteq, TankGeorge a 14 anonymních