RMclock způsobuje pravidelný miniseek HDD !!!

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
rousini
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2004
Bydliště: Tábor

RMclock způsobuje pravidelný miniseek HDD !!!

Příspěvek od rousini »

Dlouho mě sr*lo miniseekování HDD ve vteřinových intervalech a náhodou jsem zjistil, že to dělá RM Clock Utility. Je to roztomilý softík, který dovede dynamicky měnit nebo naopak uzamknout násobič CPU + spoustu dalšího.
Bohužel jsem ho musel odinstalovat, protože způsoboval, že PC cvakalo jak pentlovky.

Víte někdo jakej zásah do SW udělat, abych se toho miniseeku zbavil. Dělalo to na soc. 939 a nyní i na 775.
Když se zeptáš budeš vypadat jako blbec jen 5 minut, když se zeptáš na Google nikdo nepozná, že seš blbec
[CZ]mike
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 18. zář 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od [CZ]mike »

:? popis co to je "miniseek" pouzivam tento program na kazdem PC, kde sem byl a nic sem nespozoroval. Disk se toci furt normalne a nic necte. testni starsi/novejsi verzi.
rousini
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2004
Bydliště: Tábor

Příspěvek od rousini »

Miniseek asi není správný výraz, ale prostě RM hrabe na disk a už jsem dostal radu. Způsobuje to zapnutý logging.
Tak mi prosím poraď, jak se dá v RMC upravit Vcore protože pro DC 2160 je tam jen 1,325V a to mi nedá stable 3GHz.
Když se zeptáš budeš vypadat jako blbec jen 5 minut, když se zeptáš na Google nikdo nepozná, že seš blbec
fat4l
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. led 2006
Bydliště: Coventry, United Kingdom

Příspěvek od fat4l »

co ja viem...alebo co som pocul...taq sa to neda....do cpu das iba tolko V kolko je tam max...ale..nastav si v biose nejaku hodnotu...a ta sa ti menit nebude....nebude to sice dobre v dobe nezatazenia/podtaktovania cpu....ale inac sa to asi neda...
CPU: Intel i7 4790K 5.1Ghz MB: Asus Maximus VII Formula RAM: 4*4GB Corsair Dominator Platinum 2666CL10 VGA: Palit GTX 1080 SDD: 2x Samsung 840 PRO 256GB(RAID0) + Samsung 850 EVO 500GB PSU: SuperFlower Leadex Platinum 1200W
rousini
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2004
Bydliště: Tábor

Příspěvek od rousini »

....ale inac sa to asi neda...[/quote]

..........jinak to asi nepůjde.........
:sad:
Když se zeptáš budeš vypadat jako blbec jen 5 minut, když se zeptáš na Google nikdo nepozná, že seš blbec
froxic
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2003
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od froxic »

jedine ze by vysla nejaka verze RM OC Edition :lol:
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“