Program na regulaci otáček větráku???

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
honzicek1982
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. čer 2006

Program na regulaci otáček větráku???

Příspěvek od honzicek1982 »

Potřeboval bych poradit jestli existuje nějakej program kde se daj regulovat otáč větráků na chladičích.Jde mi o grafickou kartu n vidia 7900gtx .Potřebuju aby to šlo ve vistách 64bit .Zkoušel sem asus smart doctor,ale vněm to nejde nastaví si minimalní otáčky a už to nezvedne ani v zátěži a grafika má tak až 100 stupnů.Nevíte o nějakym jinym programu?
HacIPex
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. led 2007

Re: Program na regulaci otáček větráku???

Příspěvek od HacIPex »

honzicek1982 píše:Potřeboval bych poradit jestli existuje nějakej program kde se daj regulovat otáč větráků na chladičích.Jde mi o grafickou kartu n vidia 7900gtx .Potřebuju aby to šlo ve vistách 64bit .Zkoušel sem asus smart doctor,ale vněm to nejde nastaví si minimalní otáčky a už to nezvedne ani v zátěži a grafika má tak až 100 stupnů.Nevíte o nějakym jinym programu?
speedfan, riva tuner
honzicek1982
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. čer 2006

Re: Program na regulaci otáček větráku???

Příspěvek od honzicek1982 »

HacIPex píše:
honzicek1982 píše:Potřeboval bych poradit jestli existuje nějakej program kde se daj regulovat otáč větráků na chladičích.Jde mi o grafickou kartu n vidia 7900gtx .Potřebuju aby to šlo ve vistách 64bit .Zkoušel sem asus smart doctor,ale vněm to nejde nastaví si minimalní otáčky a už to nezvedne ani v zátěži a grafika má tak až 100 stupnů.Nevíte o nějakym jinym programu?
speedfan, riva tuner
Rivatuner na vistach x64 nefunguje a speedfan sem zkoušel,ale taky to nejde :(
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“