Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 4. prosinec 2020, 01:21

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: zamrzání
PříspěvekZaslal v: st 3. září 2008, 07:49 
Nováček
Nováček

zdravím, mám problém ohledně pc a nevím, v čem ten problém přesně je...comp mám celý zformátovaný, přeinstalované mám všechno kompletně, ale pc mi po nějakém čase na tvrdo zamrzne a řeší to jedině restart...dělá to, ikdyž shodím pc na základní hodnoty, když spustím hru. Může to být novým diskem, který jsem si pořídil? díky za odpověď...

Předmět: Re: zamrzání
PříspěvekZaslal v: čt 25. září 2008, 06:59 
Administrátor
Administrátor
Obrázek uživatele

mel by jsi uvest nedrive setavu. muj osobni nazor je, ze to muze delat zdroj, ktery sestavu neutahne nebo pameti, ktere kdyz jsou jen trochu kvalitnejsi tak vyzaduji vice nez 1.8V co davaji desky v defautu. pouzij zatezove a testovaci programy jako memtest 86 nebo ruzne marky. nebylo by mozna od veci nahodit cistou instalaci widli aby jsi mel jistotu, ze problem neni v systemu. dalsi vec je rozebrat pc a zkontrolovat vetraky a chladice jestli pracuji tak jak maji... pro kontrolu teploty muze pouzit napr everest.

CPU:i5-2400; MB:Asus P8P67; RAM:Corsair XMS3 2x4GB; VGA:GW GTX570; HDD: SSD Crucial M4 128GB, SamsungF1 640GB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:CM RC-692-KKN2; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C 375BEE, VMA-II S

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní