Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Rytmus
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 10. kvě 2008

Příspěvek od Rytmus »

no hele lepsi PC jsem nidy nemel takze to je asi mozny ze mi to tak pripada ty s tim mas taky zkusenosti?
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Zkušenosti ... při 20 FPS to není plynulý, ale tobě to tak připadá, protože jsi zřejmě málokdy hrál při vyšším frameratu. Takže hledáš problém kde není. V podstatě jsi šťastnej člověk :sigh:
Goldnoob team proud member!
Rytmus
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 10. kvě 2008

Příspěvek od Rytmus »

me se zda jako njslabsi clanek cely sestavy ta grafika takze je mozny ze to brzdi ona ne? myslis ze kdybych tam hodil lepsi grafiku zeby to melo potom vetsi vykon
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Jo, integrovaný grafiky stojej za ****. Lepší GK tomu určitě pomůže. I když než investovat do tohohle, možná bych zvážil komplet přechod, budeš úplně někde jinde.
Goldnoob team proud member!
Commanderwar
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. bře 2008

Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Commanderwar »

Zdravim, měl bych dotaz jestli netušíte nebo zda máte ponětí.....jestli pri testech GPU a CPU..napriklad tady na pctuningu..kde uvadeji prumernou FPS.....a obcas i ten nejaky graf prubehu FPS....pouzivaji klasicky Fraps...kde se prubeh ulozi.....do textoveho souboru asi v takovemto tvaru

Napriklad
2008-09-25 16:20:03 - iw3sp
Frames: 4436 - Time: 48498ms - Avg: 91.468 - Min: 0 - Max: 228

Nebo používaji jinou metodu??....jinak by me zajinalo kde berou ty grafy toho prubehu.....pochybuji ze je manualne delaji....kdyz znaji pouze hodnoty prumerne min a max...
CPU : Core2Duo E8200 2,67Ghz, VGA : zotac 8800GT 512MB, MB : Asus P5K intel 775, 4 x 1GBRam DDRII 800 MHz KINGMAX CL 5, Vista32Bit Home Premium
facility
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. čer 2008

Re: Testovaní Frapsem

Příspěvek od facility »

Zdar ...
Pouziva sa metoda "Fps" nastav v nastaveni Frapsu...
A potom test otvor v "exceli"je tam prievodca aky druh grafu chces vytvorit ...viz obrazky
:) :oops: :-D :-D :-D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Abit IP35 pro , e2180@ 3 Ghz, 6GB A-DATA 800MHz @900Mhz, Asus 8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,Cooler Master CM690,Win XP SP3 NASA2 & Vista Ultimate 64bit Corporate Edition *Nejen hacking *Andreas Claus Rychlokurz finanční krize *Dolezite.sk *Cosmos Club * Global Economic Dictatorship
Commanderwar
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. bře 2008

Re: Testovaní Frapsem

Příspěvek od Commanderwar »

oo dekuji ti.....hned to jdu zkusit....jen doufam ze fraps ktery je volne ke stažení toto umí :-D
CPU : Core2Duo E8200 2,67Ghz, VGA : zotac 8800GT 512MB, MB : Asus P5K intel 775, 4 x 1GBRam DDRII 800 MHz KINGMAX CL 5, Vista32Bit Home Premium
Gii
Nováček
Nováček
Registrován: 25. dub 2009

Re: Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Gii »

Zdravím, mám takovej problém, že když zaonu FRAPS tak se mě vypne mikrofon a zapnu ho jen tak že restartnu počítač. Takže při natáčení nemůžu mluvit nevíte co s tím ? :(
maltrabob
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2008

Re: Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od maltrabob »

Zdravim, neviete mi niekto poradit ako rozchodit loggovanie vysledkov FRAPS-u do FRAPS adresara Benchmark vo Windows 7? Pod WinXP mi vsetko fungovalo v pohode, po stlaceni Hotkey F11 pocas testovania v hrach mi FRAPS ulozil vysledky do adresara a neskor som si ich mohol pozriet. Teraz pod W7 mi to nefunguje, adresar Benchmark je prazdny. Pouzivam shareware verziu 2.9.8, co je posledna verzia. Skusal som FRAPS spustit aj pod roznymi Compatibility modmi (Windows Vista, Windows XP + rozne Service Packs), takisto som to skusal spustit ako Administrator, ale nic sa neloguje. Skusal som aj Guglit nieco na tuto temu ale je tam plno tem od veci. Ak niekto mate podobny problem, pripadne ste ho vyriesili, dajte mi vediet prosim. Diky.
AMD Phenom II X4 940 Black Edition @ 3.7 GHz, Zalman CNPS9700LED, MSI DKA790GX Platinum, 2x 2 GB DDR2 800 MHz Crucial Ballistix Tracer 4-4-4-12, 2x Sapphire ATI Radeon HD 5850 1 GB CrossFireX, WD Caviar Blue 640 GB, Corsair TX650W, Cooler Master Centurion 590, Logitech G11, Roccat Kone v2
zach
Nováček
Nováček
Registrován: 24. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Re: Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od zach »

No po hoodne dlouhy dobe jse se sem jukl, pro všechny co se jim při nahravani přes FRAPS sekala hra, u mě po přidání dalších 2GB RAM sekání přestalo, je fakt že FPS mi pokleslo konkretne u BF2 mod project reality cca na 30 ale je to pořád plynulej obraz, a zaznam jsme mel nastavenej na FPS 25 což bohate stačí. pisu to už asi zbytečne protože lidi co zakladaly tohle vlakno meli system s 1GB ramky a to už nejspíš neplatí od ty doby už uplynulo hodne času a každej nejspíš už upgradoval sestavu
asus m5a97 evo r2.0 EVGA GTX1050Ti ,AOC 27" FHD , SSD 250GB Crucial , HDD WD SATA III 1500GB 32MB 3x ,CPU AMD FX8370+ 4.0 Ghz , RAM 8GB HyperX Fury .-)
MgrBizzaro
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2009

Re: Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od MgrBizzaro »

Me spis zarazi velikost nahravanyho videa, to je strasna petarda, minuta vychazi na 1GB. By me zajimalo, jak to delaj treba ted s nahravkama z SCII, kvalita jak pes, pres 20m dlouhy a hozeny na youtube.
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Don »

je to nekomprimovana velikost... kdyz to prozenes virtualdubem a komprimatorem hned je velikost velice rozumna
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Fraps - změna textu v OSD

Příspěvek od Pepa1 »

Chtěl, jsem se zeptat zda v programu FRAPS lze nějak měnit velikost zobrazovaného textu v OSD zobrazovaném ve 3D. Chtěl bych aby bylo písmo menší a nerušilo při hře.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Fraps - změna textu v OSD

Příspěvek od Pepa1 »

Nikdo nepoužívá fraps ?? Případně budu rád jestli mi doporučíte jinou alternativní utilitu na zobrazování FPS (mimo MSI Afterburner a Evga Precision).......
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Fraps - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od kotas »

Stane se Vám občas, že Vám FRAPS při zapnutí občas zahlásí cosi že chybí DirectX nebo tak něco a přitom normálně funguje? Mě to začal dělat od verze 3.4.x
Jede to, tak to neřeším..
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“