Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 4. prosinec 2020, 01:31

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: CPU benchmarky na Linux
PříspěvekZaslal v: st 3. prosinec 2008, 22:15 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Zdravim. Potreboval bych tip na nejaky jednoduchy software na mereni vykonu procesoru, ktery bych dokazal(pokud mozno bez problemu) rozbehat pod linuxem(Ubuntu 8.04 a 8.10). Vysledkem muze byt treba cas v sekundach, nebo nejake bodove ohodnoceni. Trochu jsem googlil, ale nenasel jsem takovy, ktery by mi vyhovoval.

Jde mi o to, abych zjistil, o kolik se pocitac zpomali, kdyz na nem pobezi nekolik paravirtualizovanych a pak jeste jeden plne virtualizovany operacni system(taky Ubuntu 8.10). Taky bych potreboval zjistit, na kolik procent vykonu nativniho systemu se plne virtualizovany stroj dostane(bezi pod KVM).

Slo by pod linuxem rozjet napriklad SuperPI nebo Hot CPU Tester pres Wine? Neni pak zapotrebi nejaka specialni konfigurace?

Ani nevim, zda-li je toto ta spravna sekce, potrebuju sice benchmark, ale na linux. No, kdyztak to presunte, dekuju.

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních