Core Damage - ultimativní program pro zatížení CPU.

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
BudyCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. lis 2007
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Core Damage - ultimativní program pro zatížení CPU.

Příspěvek od BudyCZ »

Na tento program jsem narazil během psaní jednoho článku o zatěžovacích programech. Uviděl jsem jej na jednom zahraničním fóru a není vůbec špatný. Po spuštění aplikace začíná program automaticky fungovat a testovat stabilitu. Program je to jednoduchý a určitě se v něm každý vyzná. V nastavení programu můžete vybírat v kolika vláknové operaci vám má Core Damage prověřit CPU.

Obrázek

Sledujte hlavně to peklo co tento program dokáže udělat procesoru Core i7 920 na pouhých 3600MHz!!! Skvělý prorgam pro 101% stabilní systém


Můžete nastavit od 1, až po 16 Threadové výpočty. Myslím si, že je to velice dobré a že Core Damage bude dost možná jedním z nejlepších programu k otestování nových šesti, či osmi jádrových procesorů Core i7 disponujících hyper threadingem. Poté můžete v programu Core Damage nastavit zátěžovou prioritu od low, normál a high, až po realtime.
Mobo: ASUS B550-EXTREME / CPU: AMD Ryzen™ 9 5900X @ DEFAULT / Cooling: AMD Wraith Prism RGB LED / RAM: G.SKILL 32GB 3600MHz CL17 (2x16GB) / GPU: PowerColor RX 6800XT 16GB @ DEFAULT / HDDs :2x2TB SAMSUNG 980PRO, 2x2TB SAMSUNG SSD = 8TB SSD / PSU:Corsair HX1000i 1000W / CASE: Phanteks Enthoo Evolv X Tempered Glass stříbrná / Panel: 43" ASUS ROG Strix XG438QR 4K UHD HDR
UncleCz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. lis 2006
Bydliště: Brno

Re: Core Damage - ultimativní program pro zatížení CPU.

Příspěvek od UncleCz »

Zajimave...az mam strach to zkusit :-) - jdu na to - pres vzdalenou plochu si to pustim doma :-)
Obrázek
UncleCz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. lis 2006
Bydliště: Brno

Re: Core Damage - ultimativní program pro zatížení CPU.

Příspěvek od UncleCz »

Tak u me pohoda (PC v popisu - vodni chlazeni Thermaltake - klasicke co se dodava k casu Armor LCS) teploty:
Core 1 : 61
Core 2 : 71

Takze nic specialniho oproti jinym zatezovym programum.
Obrázek
Syntex
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. úno 2009

Re: Core Damage - ultimativní program pro zatížení CPU.

Příspěvek od Syntex »

Core Damage, hmm..tak to je docela brutální název, no, ozkoušim :)

//No tak neni to nic extra brutálního :)
http://i32.tinypic.com/ziogv6.jpg

Přes 61*C se to nedostalo.
Sallyst
Nováček
Nováček
Registrován: 17. črc 2009

Re: Core Damage - ultimativní program pro zatížení CPU.

Příspěvek od Sallyst »

tak tady jsem narazil :)
predtim s E6400 taktovanou na 2.72..jsem mel teploty do 57 stupnu..s boxem :)

ovsem ted ..s boxem
Q9550 na 3ghz i 76°C....
vypada to na investici za chladic:)
MB: Asus P5W DH Deluxe CPU: E6400@2.72Mhz RAM: Corsair 3x1gb XMS2 DHX@900mhz GK: Asus EAH4870Matrix HDD: Seagate250GB(system) 500GB(data+pagefile) 160GB(temp) SPU: Thermaltake420W
Case: Thermaltake Armor Jr.Black key: Logitech G15 bluebackligh rat: Logitech G5 LCD: 19''Asus VB191
OS:WinXp SP2
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“