ATI Tray Tools

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
kokpit69
Nováček
Nováček
Registrován: 26. bře 2011
Kontaktovat uživatele:

ATI Tray Tools

Příspěvek od kokpit69 »

Ahoj, na doporučení informačních servrů jsem si stáhl ATT pro přetaktování GK. Mám HD4350 (110-600MHz nastaveno výrobci), a naskytl se mi problém, když nastavím vyšší takt GPU nebo RAM a dám Apply, vrátí se mi to zpět na default (110MHz). Jako by bylo taktování zamklé, což vyloučím, v CCC se mi podařilo GPU na 650MHz a RAM na 400. Prošel jsem pár diskuzí ale tento problem jsem nikde nenašel. Nenašel jsem ani, zda je třeba problém v kompatibilitě. Můžete mi prosím pomoci pokud víte, nebo aspoň doporučit nějakou jinou utilitu, která funguje pod WIN7-32b. díky

....a když spustím CCC, kde mám již nastavené vyšší f, a zároveň je spuštěn ATT, tak mi to CCC hodí zpět do defaultu, takže zřejmě by mělo být nějaké nastavení v ATT ale to jsem nenašel :-/ Navíc když mám spušten ATT tak nespustím např: GPU-Z, sanstuary, a dokonce i Call of duty. Jestli nebude někde problém s registry herdek, OS mám čerstvě přeinstalovaný :-/ to je situace :D
bebanek13
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. bře 2011

Re: ATI Tray Tools

Příspěvek od bebanek13 »

:D tak to sme na tom stejne kdyz mam spusteny ATT tak nemuzu pustit call of duty 4 a to je mi potom ten ATT k nicemu :D kdyz potrebuju mit nataktenou grafu na hru ktera pak ale nejde pustit :D
bebanek13
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. bře 2011

Re: ATI Tray Tools

Příspěvek od bebanek13 »

Stahni si GPU Tool http://www.techpowerup.com/downloads/1383/mirrors.php a dej find max a nech to at to bezi prave ten program zkousim tak uvidime pak dam info jak to faka atd zatim to vypada dobre
kokpit69
Nováček
Nováček
Registrován: 26. bře 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: ATI Tray Tools

Příspěvek od kokpit69 »

Tak tebou zmíněný prográmek mi nešel spustit. Nemožné nastavení v ATT, AT, Radlinker, omezené taktování v CCC. Dávám to za vinu buď ovladačům nebo kompatibilitě jádra RV710. Jako poslední jsem testl Rivatuner, který má podporu pro RV710. Takže se mi podařilo GPU taktnout snad stabilně na 750MHz a 430MHz RAM.

Jinak díky za http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?p=7671554
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“