Blikání monitoru u Geeforce FX POMOC!! Prosím

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
LordikCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: Tovačov
Kontaktovat uživatele:

Blikání monitoru u Geeforce FX POMOC!! Prosím

Příspěvek od LordikCZ »

Zdarec mám takovej problémek: Mám kartu ASUS V9950-FX 5900 flashoval jsem biosy a ted mi poblikava minitor. Něco jako když měníte frekvenci nebo rozlišení. Děje se to z ničeho nic hlavně když serfuju po netu nebo se pohybuju ve windows. Dělá to jen ve 2d prostředí.
Nejdřívv se kouse obraz pak monitor blikne občas to jde i 4xtěsně po sobě a to je už celkem nesnesitelný. Pls poradte. Nemyslím že by to mělo něco společného s ovladači mám 56.64. :sad: Dřiv jsem měl Geeforce a TI4200 a ta to po nějakém tom flashi začala dělat taky. Pokud vás cokoliv napadá tak pls zareagujte. :)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

a proč jsi to jako flashoval? :?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
LordikCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: Tovačov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordikCZ »

Zkoušel jsem bios od MSI a CREATIVE ---Jaky jsou rozdily ve vikonu. :)
LordikCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: Tovačov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordikCZ »

ASUS má strašně shitský biosy nedokažou přepinat mezi 2D a 3D a mají malej výkon a jsou udělany tak aby se s nima nedalo taktovat.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

no to je fajn ale 1) flash je na vlastní nebezpečí, 2) flash z jiný značky mi připadá hodně úchylnej, ani se nedivim že se to po****o :D

//edit: nestačí ti že jsi takhle už zmrvil jednu kartu? :roll:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

LordikCZ píše:rozdily ve vikonu. :)
tak si na to zvikni nebo ji vihoť

tohle neni tuning, tohle je demence
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Někdy ten flash od jinýho výrobce pomůže, někdy se to pos**e ;-) Hop nebo trop :x
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Příspěvek od Jiri Drak »

No a co tam flashnou zpatky bios od Asusu :)
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

Jiri Drak píše:No a co tam flashnou zpatky bios od Asusu :)
To by ho ovšem musel mít zálohovanej, že... :roll:
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
LordikCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: Tovačov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordikCZ »

Samozřejmě že ho mám zálohovanej,ale dělá to to samí. Taže problém může být někde jinde. Jediný co by mohlobýt při flashi neregulérní je to že u nvflash.exe mi to píše:WARNING a že nemůže buď číst nebo zapisovat do swapovacího souboru"CWSDPMI.exe"
Tak to musí být ale fšeobecnej problem k SAKRU,na moji geeforce TI 4200 co sem měl dřiv to taky začalo dělat a nefim čim to je. Mimochodem zakladal jsem toto tema protože potřebuji pomoct a ne kritizovat. Nevite kde by se dal sehnat kompletni vypis prikazu nvflas v cestine???
Naposledy upravil(a) LordikCZ dne stř 20. říj 2004, 17:33, celkem upraveno 1 x.
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

no ja myslim, že jediny spolecny jmenovatel zminovanych problemu jsi ty. :oops:
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
el_Barto
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od el_Barto »

a co tak flashnout tam aktualizovany bios primo od vyrobce .... ????
AMD Athlon XP 1800+@max 2652Mhz 12x219 prime stable ( jen an chvili ( nestiham chladit)) AXDA1800DLT3C9595336250067 JUIHB0320WPMW ::: NEXUS AXP-3200 + Cooler-Master TLF-R82-ER ::: Arctic Silver Ceramique ::: CORSAIR 2x512MB DDR (219Mhz 5-3-3-2,5 ) ::: ABIT NF7-S ::: HDD MAXTOR 160GB 7200rpm 8MB SATA ::: HDD MAXTOR 80GB 7200rpm 2MB PATA ::: Leadtek Winfast A360 - FX5700 non OC (zatím) ::: LG GSA-4160 ::: OEM Fortron 420W s 12cm FAN ::: kulate ATA kabely ::: FDD NEC ::: CASE Fortrex ( FOTOS WILL BE SOON ) ::: 3DMark2001SE: 12332b. NON OC ::: 3DMark2003: 3237b. NON OC
LordikCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: Tovačov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordikCZ »

Zkousel jsem revizi 8. Stejny vysledek :sad:
LordikCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: Tovačov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordikCZ »

Ale blaka mi to jen s ovladači 56.xx > 60.xx ale 53.03 to beha bez blikani to znamena ze karta nema rada nejakou kravinu kterou aktivujou ovladače 56.xx>60.xx. 8) Teď jen zjistit kterou.
glockman
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2004

Příspěvek od glockman »

Mal som ten isty problem. Skus odinstalovat grafiku v Ovladacich paneloch, restartuj, chod do Ovl panel, daj hladat hardware a presne specifikuj odkial si ma nainstalovat ovladac. Malo by to byt v pohode.
Prisiel som na to nahodou, predtym som instaloval grafiku spustenim stiahnuteho suboru, alebo z menu instalacneho CD a vtedy boli problemy.
lutor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2004
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lutor »

LordikCZ píše:Ale blaka mi to jen s ovladači 56.xx > 60.xx ale 53.03 to beha bez blikani to znamena ze karta nema rada nejakou kravinu kterou aktivujou ovladače 56.xx>60.xx. 8) Teď jen zjistit kterou.
Me to delalo taky,a to s ovladaci 61.71, tak sem je prehodil za jakysi 52.xx a jede to v poho. V 3DMarku mam sice o cca stovku bodu min, ale aspon to neblika...
iu
Nováček
Nováček
Registrován: 25. led 2004
Kontaktovat uživatele:

BIOS

Příspěvek od iu »

Mám dobrý BIOS na ASUS kde funguje 2D/3D pretaktovanie a aj TV out. Pošlem Vám ho emailom na požiadanie.
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“