Vyuziti macbooku jako externi monitor pro monitorovani ?

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
jeremy987
Nováček
Nováček
Registrován: 13. říj 2013

Vyuziti macbooku jako externi monitor pro monitorovani ?

Příspěvek od jeremy987 »

Ahoj, chtel jsem se zeptat, vlastnim macbook air 11'' a chtel bych ho vyuzit jako "druhy" monitor, pro programky jako CPU-z, speed fan, MSI Afterburner, proste kdyz delam naky OC, nebo nejake tweakovani, problme je v tom ,ze nema zadny jiny vstup pro display krome thunderboltu, tak jestli by to slo nejakym streamovacim programkem, jako plochu nebo tak?
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Vyuziti macbooku jako externi monitor pro monitorovani ?

Příspěvek od Butch »

Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
jeremy987
Nováček
Nováček
Registrován: 13. říj 2013

Re: Vyuziti macbooku jako externi monitor pro monitorovani ?

Příspěvek od jeremy987 »

Diky moc, presne takovoudle vecicku jsem hledal, bohuzel jsem zjistil, ze na me wifine ackoli bezi na 902.11n je to dost opozdene, tak 2-3 vteriny, takze bych chtel zkusit reseni jine.

Nevite jestli kdyz pouziju kabel redukcni miniDisplayPort(Thunderbolt)->DVI napriklad (http://www.applemix.cz/imac/237-redukce ... k-pro.html) a zapojim to do graficke karty jako druhy monitor, jestli to pote bude mozne pouzit jako rozsirenou plochu ve windows?

(Jedu na 2560x1440 na windows a chci k tomu pouzit jeste macbook air jako rozsirenou plochu...)
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“