MSI afterburner On screen display

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Baridor
Nováček
Nováček
Registrován: 13. dub 2016

MSI afterburner On screen display

Příspěvek od Baridor »

zdravím, nedávno jsem přeinstaloval počítač a nainstaloval jsem si znova MSI Afterburner a sním RivaTunerStatisticServer. Při hraní hry CS:GO vidím jako předtím info o grafické kartě, procesoru a RAMkách (teploty, vytížení, otáčky větráků), ale při hře H1Z1 nebo Tom Clancy Division to nevidím. Před přeinstalací jsem to u H1Z1 viděl, ale Division jsem si koupil až po přeinstalaci. Jde mi o to, abych to viděl ve hře Division, protože mě to občas háže BSoD a nejsem si jistý, jestli vlivem vysoké teploty nějakého komponentu nebo špatně přetaktovaného procesoru (i5 4670k z 3,4GHz na 4,5GHz). Mám ho přetaktovaný už rok, ale po přeinstalaci se me trochu nastavení v BIOSu změnilo, např tak byl původní 3,4GHz ale napětí bylo na nastaveno jak když jsem měl 4,GHz. A právě díky infu ve hře bych se ujistil, jestli mi tu modrou smrt háže špatný takt nebo přehřívání. Děkuji za odpověď :-)
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: MSI afterburner On screen display

Příspěvek od VeCkO »

Otevři si rivatunner a najdi si tam hry u kterých OSD nevidíš nebo je tam případně přidej.. případně si u nastavení dané hry tedy Division či H1Z1 nastav i application detection lvl a ostatní položky dokud ti to nezačne fičet.
Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“