Hledám app/program pro zobrazení statistik z PC na androidu

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Hledám app/program pro zobrazení statistik z PC na androidu

Příspěvek od Jey »

Uvažoval jsem o externím displeji 6-7 palců, ale nakonec jsem skončil u toho, že bych rád použil starší android mobil jako zobrazovadlo pro statistiky z PC jako vytížení CPU, GPU, RAM, SSD, atd.

Vím, že existuje možnost připojit přes různé programy mobil jako další displej, tomu bych se ale chtěl vyhnout a jít na to přímo.

Android mobil mám připojený přes USB do PC, odkud se i nabíjí a současně přes WIFI do lokální sítě (vlastní IP adresa).

Existuje nějaký program do PC, který má i aplikaci pro mobil, která by pak na tom mobilu zobrazovala tyhle statistiky?

Tedy musel by mít serverovou část, která poběží jako program na PC a bude sbírat tyhle statistiky.
A k tomu programu pak klienta, který poběží jako app na mobilu a bude zobrazovat tyhle statistiky?
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám app/program pro zobrazení statistik z PC na andro

Příspěvek od ToxicTears »

https://play.google.com/store/apps/deta ... m&hl=en_US a myslím, že něco takovýho měla snad i Aida64, ale teď si nejsem jistý. AMD link taky funguje dobře, pokud máš Radeona.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Hledám app/program pro zobrazení statistik z PC na andro

Příspěvek od Jey »

AMD + Nvidia

Tuhle aplikaci už mám od včera nainstalovanou a chodí dobře. Zkoušel jsem asi 5 dalších a žádná neměla sledování stavu počítače na dálku jako tahle. Akorát si budu muset připlatit za položku "Graphs" s těmi budíky. AIDA64 sledování stavu počítače na dálku neumí.
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“