Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 21. únor 2020, 20:17

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 6 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: nvhardpage 2.2
PříspěvekZaslal v: so 14. květen 2005, 09:51 
nainstaloval jsem si tento program , mel jsem ho 1 a v anglictine jsem "tweakoval" daval jsem performing wizard a pretaktovani, jenomze to bylo anglicky a ja tomu nerozumel a myslel jsem zo to pridava dalsi funkce do nvidia panelu.Tak jsem odinstaloval drivery a znovu nainstaloval, ale jak poznam jestli grafarna neni pretaktovana? kdyz je tak jak se ji zbavim pretaktovani? reinstalaci?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: so 14. květen 2005, 21:40 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Performing wizard pouze upravuje nastavení ovladačů a jestli si je přeinstaloval tak je vše na default (pokud si ty předešlí nejdřiv vymazal a pak dal nový)

ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,

Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 15. květen 2005, 14:28 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

a na takt pouzivej rivatuner, je fakt prehlednejsi, ikdyz zas v anglictine

Předmět: Re: nvhardpage 2.2
PříspěvekZaslal v: ne 15. květen 2005, 14:44 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Smolař napsal:
nainstaloval jsem si tento program , mel jsem ho 1 a v anglictine jsem "tweakoval" daval jsem performing wizard a pretaktovani, jenomze to bylo anglicky a ja tomu nerozumel a myslel jsem zo to pridava dalsi funkce do nvidia panelu.Tak jsem odinstaloval drivery a znovu nainstaloval, ale jak poznam jestli grafarna neni pretaktovana? kdyz je tak jak se ji zbavim pretaktovani? reinstalaci?

No já jen nechápu jak někdo může něco dělat a zrovna s programem na taktování a vůbec tomu nerozumí.To jseš docela odvážnej.
Moje rada zní: nauč se řeči nebo si nainstaluj třeba ten Riva tuner je do něj čeština.

CPU: Pentium 4 3.0GHz Cooler Master Hyper 48 KHC-L91-U2 MB:ASUS P4P800 SE VGA:Asus 6600 GT/TD RAM:2x 1024 DDR 400Mhz Kingston(DualChannel) HDD:640GB Western S-ATA 16MB MECHANIKA:DVD+CDRW NET:Wifi 3/2 ZDROJ:Fortron 350W 12cm ventilátor SATA MYŠ:Logitech MX 1000 laser

Předmět: Re: nvhardpage 2.2
PříspěvekZaslal v: ne 15. květen 2005, 17:02 
krizovka napsal:
Smolař napsal:

No já jen nechápu jak někdo může něco dělat a zrovna s programem na taktování a vůbec tomu nerozumí.To jseš docela odvážnej.
Moje rada zní: nauč se řeči nebo si nainstaluj třeba ten Riva tuner je do něj čeština.

ja taky taktovat nechci, jen chci KUA zapnout VT u openGL, no zapnul jsem ji ale hry se choval jako by ne..........

Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 15. květen 2005, 20:10 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Zkus RivaTuner, SiSoft Sandra 2005 nebo jakykoli jiny diagnosticky program

Odpovědět na téma  [ 6 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní