Nestabilita PCmark 04 a 05

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Nestabilita PCmark 04 a 05

Příspěvek od OBR »

Zdar, testuju ted nejake zakladni desky a stalo se mi ze na stabilni konfiguraci (celou noc Prime95, vsechny 3D benchmarky,hry stabilni, memtest cisty nekolik hodin) se proste pri testu PCmark 04 i 05 bud sam program uplne vypne a nebo restartuje pocitac. Dal jsem cely pocitac i do defaultu a vysledek stejny, jinak je to cista instalace Windows + benchmarky, nic jineho.

Setkal se s tim nekdo?
Jackiii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackiii »

Ja osobne ne..
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
fanik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2005
Bydliště: Pardubice a Přelouč, Brno, Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestabilita PCmark 04 a 05

Příspěvek od fanik »

OBR píše:Zdar, testuju ted nejake zakladni desky a stalo se mi ze na stabilni konfiguraci (celou noc Prime95, vsechny 3D benchmarky,hry stabilni, memtest cisty nekolik hodin) se proste pri testu PCmark 04 i 05 bud sam program uplne vypne a nebo restartuje pocitac. Dal jsem cely pocitac i do defaultu a vysledek stejny, jinak je to cista instalace Windows + benchmarky, nic jineho.

Setkal se s tim nekdo?
jake desky???? nejake desky... a jake grafika? atd atd
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OBR »

neni postatne jake desky a grafika, vzdy kdyz benchmark prejde na test HDD SUITE tak se pocitac restartuje, mam podezreni na prehrivani radice disku v chipsetu a nebu chybu nekde v ovladacich RAID. Zkusim to uplne se studenym strojem a uvidim.
fanik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2005
Bydliště: Pardubice a Přelouč, Brno, Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fanik »

ja bych rekl ze to podstatne je viz future faqs =) ...samozrejme to muze byt radicem nebo cimkoliv jinym, ale nikdo z nas nevi jaky tam je, protoze viz predchozi otazka. kolecko je dokonceno
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“