Barton 2500+......2813 v 3DMark 03 Málo????

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
nuchal
Nováček
Nováček
Registrován: 22. bře 2004

Barton 2500+......2813 v 3DMark 03 Málo????

Příspěvek od nuchal »

Čauky moje sestava oproti jinýn kouskům podáva nic moc výkon. Na to co mám bych tipoval asi tak jednou tolik-aspon podle toho, co udáváte. V 3DMark03 - 2813. Čím to může být,je to normální číslo na netaktlej počítač?
: CPU: AMD XP Barton 2500+,MB:ASUS A7N8X-e-Dlx,RAM: 2xDDR256MB PC400 Brand,VGA:GeForce FX5700 128MB DDR-VIVO,HDD:Samsung 120GB 8MB,DVD:Combo Teac,TV-FM:ASUS TV/FM card
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

no to máš hodně mizerné, zkoušel jsi to už taktovat? Co máš za ovladače?
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

no ta 5700 by mela dat neco pres 3000, já mám 3059 (viz podpis). Jinak to vypada reálně ten výsledek, pokud máš v 2001SE mezi 10000 a 11000, tak ok.
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

bigbalu píše:no to máš hodně mizerné, zkoušel jsi to už taktovat? Co máš za ovladače?
mizerný? Máš všechno taktlý, proto tvůj výsledek, kolik jsi měl ty v defaultu?
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
nuchal
Nováček
Nováček
Registrován: 22. bře 2004

Příspěvek od nuchal »

Taktovat jsem to zkoušel, na 3200+ to jelo ale nezkoušel jsem to zatěžovat.Jen jsem si to tam dal pro zajímavost, jestli to vymačknu.Nemam s tím zkušenosti,Mel jsem tam 11x200, a vcore1,7, nižší hodnoty padaly.Dá se ještě někde zvýšit napětí? Ovladače na grafiku mám ty nejnovější Detonátory 5.6.7.2. Vše jsem vrátil na původní hodnoty.
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

nuchal píše:Taktovat jsem to zkoušel, na 3200+ to jelo ale nezkoušel jsem to zatěžovat.Jen jsem si to tam dal pro zajímavost, jestli to vymačknu.Nemam s tím zkušenosti,Mel jsem tam 11x200, a vcore1,7, nižší hodnoty padaly.Dá se ještě někde zvýšit napětí? Ovladače na grafiku mám ty nejnovější Detonátory 5.6.7.2. Vše jsem vrátil na původní hodnoty.
vyšší VCORE by ti mělo jít nastavit v BIOSU a pokud ne, tak nevím. Tak to zkus hodit na tu 3200+ a trošku nataktovat grafiku a pak dej výsledek. Určitě budeš mít mnohem více.
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

Slezman(CZE) píše:
bigbalu píše:no to máš hodně mizerné, zkoušel jsi to už taktovat? Co máš za ovladače?
mizerný? Máš všechno taktlý, proto tvůj výsledek, kolik jsi měl ty v defaultu?
na default fakr nevím, vždy mě spíše zajímal nejvýšší výsledek :wink:
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

bigbalu píše:
Slezman(CZE) píše: mizerný? Máš všechno taktlý, proto tvůj výsledek, kolik jsi měl ty v defaultu?
na default fakr nevím, vždy mě spíše zajímal nejvýšší výsledek :wink:
ok, jenom mu nepiš, že má mizerný výkon (bolí to :old9: ), když jeho výkon psal pro default. podle mě ta čísla jsou odpovídající.
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
nuchal
Nováček
Nováček
Registrován: 22. bře 2004

Příspěvek od nuchal »

Slezman(CZE) píše:
bigbalu píše: na default fakr nevím, vždy mě spíše zajímal nejvýšší výsledek :wink:
ok, jenom mu nepiš, že má mizerný výkon (bolí to :old9: ), když jeho výkon psal pro default. podle mě ta čísla jsou odpovídající.
Vcore mi jde bez problemu tušim až někde okolo 8,5, ale nevím na co to je a jestli bych neupekl procesor.Grafiku bych taky rád taktnul ,ale nevím jak se to dělá, kde se zvyšuje frekvence nebo co.V biosu to mám dojem není.Poradíte mi?
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

asi si myslel vcore na 1,85V ne?

grafika se taktuje v ovladačích nebo nejpépe pomoci RivaTuneru
nuchal
Nováček
Nováček
Registrován: 22. bře 2004

Příspěvek od nuchal »

bigbalu píše:asi si myslel vcore na 1,85V ne?

grafika se taktuje v ovladačích nebo nejpépe pomoci RivaTuneru
Jo ja sem se spletl-překlep 1,85V.Může mi někdo vysvětlit, na co to Vcore je?Je to na přísun štávy do procesoru?O kolik to můžu zvednout?
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

Je to napětí, které pouštíš do procesoru. No být sebou, tak mu dám nejvíce 1,8Vcore co se týče dlouhodobého provozu. Na krátkodobý můžeš dát i více, ale max 1,9Vcore
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“