Restart pri 3D Marku

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
smates
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Ústí n./ L.

Restart pri 3D Marku

Příspěvek od smates »

Ahoj,vyskytl se mi zvlastni problem.Chtel jsem otestovat PC 3D Markem,ale at chci spusti kterykoli z 03,05 nebo 06 tak se mi pokazdy zrestartuje samo PC a tim to konci.System pak pise ze byl obnoven po zavazne chybe.Prosim pomozte co s tim :shock:
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMa​ster Storm Enforce​r Editio​n
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Jiné graficky náročné aplikace (hry) fungují bez problémů ? Upřesni tu sestavu, hlavně zdroj, jak dlouho jí máš, kdy to začalo, atd atd ...
Goldnoob team proud member!
Lukke
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukke »

Příčin může být mraky... Když nic neupřesníš, rada je těžká.
i7-4930K@4.6GHz | ASUS X79-DELUXE | 2x MSI R7970 | 64GB RAM | 2x SSD Intel 730 - 480GB | Corsair 550D Obsidian | PilsFree 500/500MBit
smates
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Ústí n./ L.

Příspěvek od smates »

Thellwin píše:Jiné graficky náročné aplikace (hry) fungují bez problémů ? Upřesni tu sestavu, hlavně zdroj, jak dlouho jí máš, kdy to začalo, atd atd ...
No zdrojem to byt nemuze,ma 550W.Zacalo to ted,jinak naposledy jsem to zkousel asi pred 2 roky,ale to jsem mel jeste GK ATI R9800Pro.Jinak system je asi 1mesic po formatu,takze by to melo byt OK.Ptejte se co jeste potrebujete vedet pro identifikaci zavady.Jinak hry vcetne Oblivionu OK.Vse pri zkousce na default.Ze by to bylo ovladacema tomu neverim.
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMa​ster Storm Enforce​r Editio​n
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“