Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je st 27. leden 2021, 21:08

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: PCIe/PCI/AGP test
PříspěvekZaslal v: út 12. září 2006, 11:31 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Lidi mam takovej problem, ani nevim jestli to mam psat sem. Jde o to, ze mi nejak zvlastne blbne grafika a ja nevim jestli to dela ta karta nebo PCIe slot na desce. Proto me predevsim zajima, jestli existuje nejakej programek kterej diagnostikuje zakladni desku pripdne jen otestuje PCIe/PCI/AGP sloty. Problem nastal uz nekdy pred 14ti dny kdy mi zamrzla grafika a po naslednym restartu uz se nerozebehla. Odnesl jsem ji tedy na reklamaci kde mi ji vratili s tim, ze GK normalne funguje. Zapojil jsem ji tedy do PC a pravda, normalne jela. Asi tech 14 dni.Dneska jsem zapnul rano PC, vse normalne nabehlo a nejdnou cerna obrazovka a monitor ve Stand-by> restart > cerno (monitor se vubec nerozsviti) a cca 4 pipnuti....probehlo nekolik clear CMOS ale nic. Dal jsem tam nejakou starou kartu do PCI a vse normalne jede....problem je ten, ze nemam jak otestovat jestli je to kartou nebo deskou. Kamaradi maji vsichni AGP takze nemam do PCIe co narvat abych to otestoval. Jestli existuje nejakej takovej programek tak bych byl moc vdecnej za link....diky

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 12. září 2006, 11:42 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Co mas za zdroj?

Programek podle me pro tve ucely existovat nebude.

Muzes zkusit speedfan a sledovat kolisani napeti pri zatezi, ale nemusi to bys smerodatne.

Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 12. září 2006, 12:39 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

jasny chapu. Zdroj mam nejakej 450W, znacku sice nevim ale zdrojem to nebude....
Mam podezreni bud na tu grafiku nebo na PCIe slot, pac kdyz tam dam tu do PCI tak vse jede naprosto bez problemu.....

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní