Notebook a modré smrti. Způsobovala to Lan nebo Plug a Play?

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Nvidia fanda
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. lis 2004
Bydliště: Prag

Notebook a modré smrti. Způsobovala to Lan nebo Plug a Play?

Příspěvek od Nvidia fanda »

Ahoj všem. Měl jsem problém se zapůjčeným Lenovem. Nějaký měsíc fungoval jak měl. Pak najednou modré smrti většinou: STOP: 0x000007F.
Dělalo to i v nenáročných aplikacích jako samotné Windows,dokumenty,internet apod. Zkošel jsem odinstalovat firewall Kerio,nějaké další programy a nic. Pak jsem načisto nainstaloval Windows s ovladači od výrobce,které u toho byli. Stejně t občas udělalo. Nakonec update novými ovladači,update Windows ale stejně to někdy udělalo. Občas 1x denně,někdy 1x za dva dny,někdy 3x za den. Nakonec jsem spolus novými ovladačemi zjistil,že již od začátku co jsem nainstaloval Windows s drivery mám divnou síťovou kartu. Klasická Lanka. Měl jsem zaplou integrovanou wifi a Lanku. Lanka nešla vypnout,nešla zakázat. A při pokusu o její zakzání se objevilo něco jako: Nelze protože Plug a Play používá nějaké sdílené protokoli. Už si to přesně nepamatuju. Něco s Plug a Play a za boha jsem nemohl síť zakázat.Wifi ano klasickou Lan ne. Nakonec když se mě podařilo tento problém u Lan odstranit,myslíte si že budu mít po smrtích? Mohla to dělat síťová karta,její konfikt ovladačů,Plug a Play? Díky za jakékoli odpovědi.
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“