Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je ne 24. březen 2019, 10:24

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 6 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Android/sledovanie
PříspěvekZaslal v: čt 14. březen 2019, 12:56 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Vcera som si s niekym pisal cez fb messenger. Bavili sme sa o vst masinkach.Padli aj presne typy masiniek. O polhodinu otvorim instagram a tam reklama na masinku..inu,o akej sme sa bavili,ale typovo presne rovnaku.

Nie som naivny,viem ze komnikacia je sledovana,len ma zaujima co,alebo kto presne sleduje komunikaciu.
Instagram vlastni facebook,takze najlogickejsie mi pride,ze komunikacia cez messenger je "sledovana" kvoli tomu,aby mi mohli byt navrhnute relevantne reklamy.

Alebo toto cele sleduje google a je jedno ako messenger si nainstalujem ?

Předmět: Re: Android/sledovanie
PříspěvekZaslal v: čt 14. březen 2019, 14:25 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

To si nemyslím, že je sledovaná komunikace, takhle personalizace reklam nefunguje, alespoň podle toho co vím.

Jsi si jistý, že jsi na googlu nebo kdekoliv nevyhledával něco o těchto masinkach? Nedíval ses na nějaký podobný produkt v minulosti nebo o něj neprojevil zájem? Nebo třeba jen o obor.

PříspěvekZaslal v: pá 15. březen 2019, 12:04 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

som si na 100% isty ze ta reklama vyplynula z tej komunikacie..mna tie masinky nezaujimaju..to rozoberal "kolega"
inak si to neviem vysvetlit,nikdy som nic take na google nehladal..a zrazu..tesne po komunikacii reklama ?

Naposledy upravil rbclass dne pá 15. březen 2019, 20:36, celkem upraveno 1x.

PříspěvekZaslal v: pá 15. březen 2019, 12:06 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

Určitě nejsem z těch, co by nosili alobalovou čepici, ale už se nám i stalo, že jsem s někým mluvil přes telefon o věci, co jsem předtím nikdy neřešil a buch, reklama.
Pihole to dost razantně omezila.

PříspěvekZaslal v: so 16. březen 2019, 13:05 
Začátečník
Začátečník

Holda napsal:
Určitě nejsem z těch, co by nosili alobalovou čepici, ale už se nám i stalo, že jsem s někým mluvil přes telefon o věci, co jsem předtím nikdy neřešil a buch, reklama.
Pihole to dost razantně omezila.

*tin foil hat on*

jel jsem autem, měl jsme zapnutou navigaci a samozřejme google asistenta na hlasový příkazy... začalo se přehřívat auto a chvíli jsme to řešili (pouze jsme se o tom bavili - na netu jsme nic nehledal), potom jsem vzal telefon do ruky a hned tam byla reklama "co dělat když se vám přehřívá auto"

nikdy víc jsem podobnou reklamu neviděl, nevěřím, že to byla náhoda

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: so 16. březen 2019, 16:22 
Začátečník
Začátečník

tohle dela google, ten system je hodne propracovanejsi nez si nekteri mysli, pouzivas android telefon tzn. = ucet na gmail, jako prohlizec google chrome?, tak to je vsechno propojeny. Staci kdyz projevis vetsi zajem o konkretni vec tak ti automaticky nabídnout reklamy. Nemusi to byt na telefonu, ale pres stolni pocitac apod. Pres ucet se ti vsechno synchronizuje...Mam v aute android car a pouzivam hlasovou navigaci, na obedy obcas zajedu do Ikea, a pak mi chodi do Spamu, novinky, akce z ikea apod... pritom tam nejsem registrovany, nemam zadnou kartu... tak si to preberte jak chcete :D, me celkove tohle nevadi, protoze ty reklamy se daji blokovat a blbosti ve Spamu se mi vzdycky mazou po 3 dnech... Pouzivam kvuli praci jak android tak IOS a na pracovni ucte s(IOS) zadne cilene reklamy nejsou.

Odpovědět na téma  [ 6 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní