Jaky mp3 prehravac?

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

gck23
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. bře 2010
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Výběr přehrávače

Příspěvek od gck23 »

Kvalitni prehravace dela Cowon, jediny, co doporucuju je daodavany sluchatka zahodit a koupit si nejaky poradny (plati to u vsech prehravacu)
Core i7 8700K, Asrock Taichi Z370, HyperX 16GB KIT DDR4 3333MHz CL16 Predator, Kingston A1000 960GB NVMe, MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G, Be quiet! DARK BASE 700, AOC ag352UCG
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Výběr přehrávače

Příspěvek od Octopuss »

No jo, jenže stojí od 2500 výš, to už je moc. Já chci přehrávač jen a pouze na hudbu. Tohle vypadá jako malá televize.
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr přehrávače

Příspěvek od Suke001 »

Doporučuju SanDisk Sansa Clip. :)
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Výběr přehrávače

Příspěvek od Octopuss »

Kdosi mi doporučoval iRiver.. Vypadají docela přenosně.
maTTew
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. kvě 2010
Bydliště: Ostrava

Re: Výběr přehrávače

Příspěvek od maTTew »

Cokoli od Cowonu :-)
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Výběr přehrávače

Příspěvek od Octopuss »

Kdybys přečetl něco jinýho než první příspěvek, všimnul by sis, že to už tu někdo zmínil.
RainMakeR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. lis 2005
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

výběr MP3 přehravače do 1000 Kč max

Příspěvek od RainMakeR »

Zdarec geekové :)

mám dotaz/prosbu
potřebuju poradit s výběrem Mp3 přehravče max do 1000 Kč. dražší už ne
na alza.cz jsem vybral 4 typy.Ten sandisk je opravdu tipťop :)
http://www.alza.cz/philips-sa3rga02k-se ... .htm#popis
http://www.alza.cz/sandisk-sansa-clip-z ... .htm#popis
http://www.alza.cz/creative-zen-style-m ... 239099.htm
http://www.alza.cz/emgeton-cult-e8-spor ... 189111.htm

můj osobní favorit je od creativu 8) ,protože jsem měl několik let creative muvo a naprostá spokojenost, ale taky ten emgeton se mě líbí protože má největší výdrž ze všech typu popř sandisk ale u toho nevím stejně jako u philipsu co čekat
jde mě hlavně o to aby co nejdéle vydržel přehrávat, jednoduchý ovládání ,radio je bonus navíc kterej stejně nevyužiju.
Kvalita zvuku bude asi podobná u všech tam se moc vybírat asi nedá v této cenové relaci, ale uvítal bych nějaký equaliser popř. nějaké zvukové nastavení.Sluchátka budu používat přibalené.Později možná dokoupím lepší
Použití předeším na cestách tzn. v MHD / možná běhání :-) / občas práce na stavbě(zedničina)
taky bych chtěl aby se dalo vybírat podle složek (kapela / alba/ nahrané písničky)a když do nich nahraju písničky v pořadí např.1song ,2song ..... 15song tak aby se mě to neseřadilo od 15song na 1 místo ale začalo to 1song

Díky všem za rady a tipy.Klidně můžete dát jiný návrhy na MP3ky z jiných eshopů 8-)
CPU AMD Phenom X4 9850 , RAM A-data 2x2 GB DDR2 , VGA Powercolor ATI HD4830 , MOBO Asus chipset 780G , HDD Samsung F1 640 Gb , WD2500KS , WD passport 250 Gb
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: výběr MP3 přehravače do 1000 Kč max

Příspěvek od Suke001 »

Z těchto dvou bych spíše doporučil ten Sandisk, potom Zen.. :)
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od kotas »

..necelé čtyři roky jedu na Creative ZEN X-Fi maximální spokojenost, občas zlobí, ale stačí stisknout reset a je klid....používám ho denně :-)
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od CageJ »

LOCK DO PROMAZU, NATO JE TU BAZAR

EDIT: UNLOCK
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od kotas »

Mému CREATIVE X-Fi po tolika letech dochází už pomalu dech, nevíte co se dá rozumného a cenově kolem 2tis. sehnat? Jako nejlepší volbu jsem zatím objevil SANDISK SANSA (podporuje FLAC a dle diskusí má i kvalitní výstup, sluchátka na ven mám MARSHALL MAJOR a hudba převážně ROCK/METAL)

thx za názory a doporučení, kotas
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od Donic »

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tímto mp3 přehrávačem - http://www.dx.com/p/ruizu-x02-1-8-tft-l ... PAWxOEXtvR

Sháním nějaký opravdu levný mp3 přehrávač, ale aby trochu slušně hrál...zaujalo mě, že RUIZU X02 by měl umět i FLAC a snad i menu by mělo být v češtině (z těch asi 22 jazyků). Beru to v porovnání se Sony NWZ-172, který bych mohl pořídit okolo 400 Kč (a ten RUIZU X02 vychází cca na 500 Kč). Díky
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od kotas »

Za mě mohu doporučit SANDISK SANSA CLIP, sám ho teď aktuálně používám už třetím měsícem a pecka a hlavně umí FLAC, zvuk.výstup je hodně kvalitní
fildak
Nováček
Nováček
Registrován: 15. zář 2017

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od fildak »

Já rychle pořídil iPod shuffle protože to chce Apple utnout. Je to pro mě nejlepší na běhání a možná mu bude růst cena tím jak to apple přestal vyrábět.
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od Dzin »

Potřeboval bych přehrávač a mám jednoduché požadavky, ale koukám asi takový neexistuje.

1. Vlastní reproduktor
2. Sleep mod. (chci abych si jej večer zapnul a po hodině se sám vypnul, existuje neco takového?

Je mi jedno jestli bude na sd kartu, usb, nebo bude mít vlastní pamět.
BT repro nechci.... opravdu jen prehravač, je mi jedno jestli v tom bude rádio nebo ne.
Nejbliže je tento Sencor SRD 215 B černé ale nemá sleep.

Existuje něco takového vůbec?
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od Shaquille »

Sencor SRD 3200 B
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Jaky mp3 prehravac?

Příspěvek od kotas »

Od 2016 mám flac player od FIIO - stále drží, vše funguje, dokonalost sama..cenově kolem 3-5tis
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“