Jaky MP3 přehrávač?

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
joXerus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Mladá Boleslav

Jaky MP3 přehrávač?

Příspěvek od joXerus »

možna to tu nekde je, ja jsem listoval 2 strany zpet a nic :sad:
potreboval bych poradit jaky prehravac by byl vhodny. Chtel bych aby neco vydrzel a nebyl hned KO - jak s baterkou tak i zpracovanim. Nepotrebuju ultra displej - na takovy blbosti mam psp :) proste vydrz baterie, kvalitni zpracovani a taky 3.5 jack - 2.5 je podelavka :evil:

chci neco s cim bych mohl jezdit treba na kole nebo tak a to zrovna moje psp s koss UR4O neni idealni volba :lol: to je mazel do vlaku 8)
ASUS P5E WS Pro || Intel Core 2 Quad Q93OO @ 3GHz + Xigmatek S 1284 || A-Data Vitesta Extreme Edition 8OO+ 4x1GB || MSI GTX28O Super OC [700/2300] || Seagate Barracuda 72OO.9 4OOGB SATA II || Enermax PRO82+ 425W || AeroCool BayDream + Noctua NF-P12
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

doporučim i-river. je jasný o co jde. je drahej ale vážně nemá konkurenci, servis se chová normálně a přehrávače se nerozbíjej jen tak prostě i-river vede a ostatní jen o stupínek níž slintaj a opičej se.

pak emgeton nebo cm-tech - ty maj moc dobrý přehrávače, nádhernej zvuk s dostatečnou silou a pěknou výdrž (AAbaterka), bohužel už ne často vydržej naživu při běžnym provozu, nebo je problémek jinde.

ostatní přehrávače bych hodil nakupu, a tam už je jedno jak si vybereš - asi jen podle designu a výdrže.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
kurcatovium
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. kvě 2007
Bydliště: Wildenschwert / Ústí nad Orlicí

Příspěvek od kurcatovium »

doporučuju výrobky Emgeton... mám osobně Emgeton E5 Cult a jsem naprosto spokojen... výdrž solidní, rvou se do toho normální tužkovky, takže taky pohoda a je to z dost pevnýho materiálu (tváří se jako nějaká lehká kovová slitina)
dildoo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2006

Příspěvek od dildoo »

Pokud ti jde hlavně o baterku tak nějakou MP3 od Sony Walkman.Tam jsou baterky parádní.Měl sem NW a ten opravdu těch avizovaných 40-45 hodin dával s přehledem.
Seš sám, já sem taky sama..
Ale já nejsem sám, já tady tak chlastám...
jukyn
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2007
Bydliště: Berounsko
Kontaktovat uživatele:

iriver

Příspěvek od jukyn »

Ano doporučuji iRiver,není nad zvuk z tohoto přehrávače,a máš an výběr z AA baterky(T10),AAA(T20),intergrovaného akumulátoru(T30)...tím samozřejmě výčet nekončí...mám T10,nyní jde na reklamaci,asi jsem narazil an špatný kousek...ale i kdyby se rozbíjeli pravidělně tak kvůli tomu zvuku bych již neměnil.
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

jsem taky majitelem Emgetonu, a musím ho pochválit aspoň za tu výdrž - 40 hodin mi taky dával s přehledem :-) a některé iRivery na tom nejsou jinak...
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
JvtDeSiGn
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2007
Bydliště: ústí n/o
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JvtDeSiGn »

pokud na co, jestli chceš nějakej sh*t tak za 900 seženeš 1 gb s barevnym displejem...

ale je to sh*t jak řikam, když chceš dobrej výkon a kvalitu zvuku, tak jedině značky:

iRiver nebo iAudio

kvalita zvuku je uplně na jinej úrovni...

K tomu iAudio, dobrý série jsou COWON, iAudio se v čr prodává pod distribucí Emgeton

co bych ti doporučil, iAudio COWON D2, výkonem myslym 72mW je na víc než dobrej úrovni, rozlišení 320x240, když chceš přehrát filmy tak zvládá bezproblému 2mbps, ale výdrž 52 hodin, já ho nabijim 1x za měsíc :lol: , pak každou chvíly je že se vydávaj nový software, poslední verze vyšla že to podporuje flash, takže na tom mužeš hrát flash hry... ale co se týče zvuku, výborně ovladatelný, a nastavitený, spousta filtrů a efektů včetně BBE, poslední dobu de jeho cena dolu (já ho kupoval měsíc před než přišel na českej trh, tak mě stál docela dost), takže za ty prachy to stojí
All I know is that I know nothing.
Obrázek
Intel Pentium II 233 MHz, Nvidia GeForce2 MX 200, 192 MB RAM
Streethawk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. srp 2004
Bydliště: Žilina, Slovensko

Příspěvek od Streethawk »

Mozem takisto doporucit nieco od I-River-u, su kvalitne ci uz prevedenim alebo kvalitou zvuku, proste su to Mercedesy medzi MP3 Playermi :wink:
Tento je celkom slusny aj z FM tunerom:
http://www.alza.sk/mp3-prehravac-iriver ... d75598.htm
Alebo ak nie I-river tak skus mrknut tento I-Audio(tiez su vyborne)
http://www.alza.sk/cowon-iaudio-f2-2gb- ... d67738.htm
ASUS P5B Deluxe, C2D E6300@3,01Ghz (Scythe Ninja rev.B), 2x2GB DDR2 1000Mhz(PATRIOT), ASUS EAH4850/HTDI 512MB DDR3, SB Audigy4 + M-Audio speakers, WD Caviar SATA3 1TB + WD Caviar SATA2 250GB, DVDRW Samsung SH-S203B, DVD-ROM ASUS, FDD Sony, LCD ASUS VW246H (16:9, 24", 1080p), Zdroj: Seasonic S12, 500W
joXerus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od joXerus »

a pro jakej typ baterii by jste se rozhodli? AA AAA nebo vestaveny clanky?

jak jsem rikal zadnej shit s displejem na kterym muzu hrat/cumet na filmy nepotrebuju - mam psp a to myslim malokterej shit trumfne :lol: jde mi ciste o zvuk a vydrz

takze nejspis to teda bude iRiver nebo iAudio (emgeton) a ted jeste poresit jakej model :P
jinak dik za vase prispevky do diskuze :wink:
ASUS P5E WS Pro || Intel Core 2 Quad Q93OO @ 3GHz + Xigmatek S 1284 || A-Data Vitesta Extreme Edition 8OO+ 4x1GB || MSI GTX28O Super OC [700/2300] || Seagate Barracuda 72OO.9 4OOGB SATA II || Enermax PRO82+ 425W || AeroCool BayDream + Noctua NF-P12
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Příspěvek od crashPC »

pro dlouhou vydrz a moznosti bych urcite bral AA baterky
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“