Příjem české televize v cizině

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
dag4
Nováček
Nováček
Registrován: 07. říj 2007
Bydliště: OTRAVA

Příjem české televize v cizině

Příspěvek od dag4 »

Ahoj písmaci. Žiju 11 měsícu v roce v Norsku. Už mě nebaví koukat na jejich televizní program a s PC též většin volného času nejde utratit. Poradí mi někdo jestli jde nějakým způsobem sledovat české-slovenské tv programy typu Nova ČT 1, 2, Prima, Markýza atd. Vlastním notbuk ACER Aspire 3100 a klasickou televizi. Připojení k internetu je různe někdy pomalé jindy rychlejši někdy Wifi jindy kabelem, dost se totiž stěhuji. Nebránim se zakoupení různych komponentů, TV karta, menší satelit nebo i jiné. Muselo by ale jít o zboží dostupné na zdejším trhu. Poradí mi někdo nebo radši mám zapomenout na svou mateřštinu. Bydlím totiž sám a s českými radii si nevystačím. Prosím pomozte. Díky :( :onfire: hééééélp
Caderom
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Caderom »

Bohužel, budeš si muset v ČR koupit kartu pro dekódování CS Link, buď od Gitalu nebo od Trade & Technology a satelit se slotem pro karty Cryptoworks. Pro slovenské programy si musíš koupit kartu Skylink, potřebuješ ale někoho, kdo má bydliště v SR, na nějž tu kartu zaregistruješ.
Je to udělané kvůli ochraně autorských práv (ČT24, která vysílá pouze vlastní zpravodajství, je dostupná na satelitu nekódovaně).
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

ja nevim a mozna budu psat blbosti, ale nejde dreambox napojit na net a dat nejakej emulator, kterej z netu stahne kody a dekoduje signal a tim padem mas vsechny programy? Kamarad to titiz ma a chyta skoro vsechny programy co jsou v Evrope
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“