Problém s Bluetooth Peripheral Device

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Problém s Bluetooth Peripheral Device

Příspěvek od Ados »

zdravím všechny,
Mám problém při spuštění bluetooth na ntb.(FS Xi 2428) mi naskočí hláška, že se potřebuje nainstalovat Bluetooth Peripheral Device. Vypadá to na nějakej driver, ale nikde ho nemůžu sehnat.Zkoušel jsem ho vyhledat online když mi to hodilo nabídku, ale nepomohlo to.Přitom bluetooth jede úplně normálně.Nevíte někdo co s tím?Už sem zkoušel různý ovladače a nepomohlo to. Aspoň nějak zrušit aby mě to tam pořád neskákalo.mám win. Wista.\Díky za pomoc :-)
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Příspěvek od Ados »

Tak už sem na to přišel,kdyby chtěl s tímto problémem poradit, rád pomůžu.
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Klidně se rozepiš sám ;-) ... Šup sem s návodem, ať budujeme znalostní bázi :) ...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Příspěvek od Ados »

Takže při procházení různých stránek českých i anglických jsem narazil na článek, kde se někdo zmiňoval o programu, který se jmenuje Driver magician, který zkontroluje vaše ovladače v počítači a případně vám nabídne stáhnutí nových. Tak mi to vyhledalo nový ovladač na bluetooth, stáhl jsem nainstaloval a vida funguje. Už mi to neháže žádnou hlášku, takže spokojenost.

//D.M. promazáno...
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“