Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 25. leden 2020, 19:15

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: odolný mp3 přehrávač
PříspěvekZaslal v: pá 11. leden 2008, 14:42 
Nováček
Nováček

Může mi někdo prosím poradit jaký mp3 přehravač koupit,potřebuju aby byl na aaa nebo aa baterii a mohl by být trochu odolný.Potřebuju ho na lyže,kolo...takže nepotřebuju velký displey a hafo funkcí,jenom aby slušně hrál a něco vydržel.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 11. leden 2008, 15:16 
Administrátor
Administrátor
Obrázek uživatele

Mám už asi rok Creative Zen Nano PLUS a myslím, že za ten rok jsem ho podrobil hodně zátěžovým testům. Má nahráno stovky hodin jak v práci, tak ve škole, na cestách, při pracích kolem baráku atd.

Zjištěné vady - ulomený zobáček u krytu baterie (častá vada, spousta lidí si na to v diskusích stěžuje. Buď se dá přichytit gumičkou a nebo to jako já provozovat bez ní. Cca 5 měsíců bez problému už jedu bez krytu. A je na něm vidět, že je používaný, to je vše, pořád funguje na 100%.

Akorát sluchátka odešly, asi jak jsem to věčně muchlal v kapse, tak se přerušil kontakt. Nicméně na kolo a lyže to chce tejně nějaká jiná, co lépe drží.

Neříkám, že to je nejodolnější přehrávač, jenom jsem chtěl zprostředkovat zkušenosti z více než ročního používání a ty jsou co se týče vydrže velmi dobré :)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 11. leden 2008, 15:48 
Nováček
Nováček

Přesně něco takovýho jsem hledal i ta baterie dlouho vydrží,myslím že do něho pudu,sluchátka mám od emgetonu E3C a jsem spokojenej.Moc díky za radu :)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 11. leden 2008, 15:51 
Administrátor
Administrátor
Obrázek uživatele

Ohledně baterie ... Duracelka co k tomu byla hrála neskutečně dlouho, od té doby jedu na čtyřech I-tec (800mAH ?) a vydrží tak kolem těch 14 - 18 hodin, jak kdy.

Mě se líbí, že je malej a lehkej, barevný a velký displaye jsou u téhle kategorie spíš na škodu. Stejně jsem se ho po čase naučil ovládat zapměti v kapse (z 99% používám jenom změnu alba, radio i diktafon jsem vyzkoušel jednou ze zvědavosti).

Kdyby tě cokoliv ještě zajímalo, klidně se ptej :)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 11. leden 2008, 16:28 
Nováček
Nováček

Tak myslím že ten creative už neseženu jedině 2GB jenomže ten už je o ničem(velkej dysplej je mi na dvě věci akorát bych ho brzo rozflákal)

Už jsem takhle scháněl emgeton e5 cult,na spoustě stránkach ho nabízeli a až po měsíci ti pošlou mail že už ho nemají.

Co říkáš na tenhle,možná by nemusel být špatný http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... Y000000DZE
nebo tenhle http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... Y0000009L5

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní