mp4 přehrávač, výběr

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od squzzer »

dobrý den, chtěl jsme si koupit nějaký mp4 přehrávač ale zase se mi za něj nechtělo moc dávat tak jsem projížděl aukro a narazil jsem na tyhle dva:

Kód: Vybrat vše

http://www.aukro.cz/item435159162_mp4_player_videocamera_lcd_2_4_2gb_2gb_fotak.html

Kód: Vybrat vše

http://www.aukro.cz/item437337016_4gb_generic_mp3_mp4_fm_video_media_music_player.html
to první ani nevim co je za značku, kolik vydrží baterie a jestli tam jdou sluchátka s 3.5mm jackem,ale zaujala mně u něj ta kamera, u toho druhého bych sice taky potřeboval poradit ale u toho je vše napsané, tak jen jestli něco vydrží a aby u nich vše fungovalo jak má :) děkuji já tohle nesleduju a chci si jen občas na cestách něco poslechnout :D
E: asi linky do code že? :D
Naposledy upravil(a) squzzer dne pát 12. zář 2008, 14:53, celkem upraveno 2 x.
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od Mr.Nigga »

nefungují ti odkazy. Nějak je oprav a kouknem na to :-)
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od squzzer »

můžeš na ně prosím mrknout? :)
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od Mr.Nigga »

Obě jsou to číny, to jest levný napodobeniny nevalné kvality "úžasných" parametrů.

[] Předně si napiš prodávajícímu o ukázku fotek, co to dělá - 2Mpixel na obalu nemusí nutně znamenat, že to opravdu fotí v rozlišení 2MPixel. Kvalita fotky taky nebude velká
[] Display je ta samá písnička, QVGA rozlišení nejspíš ne a 260 tisíc barev to nemá ani náhodou. Tady by to zase chtělo nějakou lepší fotku, jak vypadá display, z obrázku v aukci to nejde poznat
[] U obou nebude mít baterie moc velkou výdrž. U toho bez kamery cca 4-5 hodin
[] rychlost USB - hodně to kolísá, větší soubory dokáže tlačit i 5MB/s, ale když dojde na menší, tak klidně i 200kB/s! a to je prostě hrůza
[] Nevalná kvalita zvuku. Dá se to poslouchat, ale průměrně náročný posluchač to dlouho nevydrží.

Nakonec u obou zjistíš, že jsou až na poslouchání hudby k ničemu, takže bych bral ten 4GB bez kamery
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od squzzer »

tak ok, nic z toho, teď se rozhoduju nad:

Kód: Vybrat vše

http://www.mp3centrum.cz/mp3-prehravace/iriver-x20-4gb-black-mpeg4-mp3-fm-2-2-quot-qvga-tft-22-hodin/

Kód: Vybrat vše

http://www.mp3centrum.cz/mp3-prehravace/sandisk-sansa-e260-4-gb-fm-radio-mp3-wma-microsd-dozivotni-zaruka/
popř jestli by jste vybrali lepší :) do 2.5k :)
LiftyYy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od LiftyYy »

Sice je o něco dražší ale iPod asi nechcš co?
Ryzen 7 5800X ; Dark Rock 4 Pro; MSI B550 MAG Tomahawk ; 2 x 8 GB Crucial Ballistix 3600 MHz ; MSI RTX 2080 Ti Duke ; M.2 MX500 1TB ; Corsair RM750x ; Fractal Design Meshify C DTG ; XF270HU 144Hz IPS 1440p;
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od squzzer »

no já to nevyužiju, chci aby to mělo paměťovky, kvalitní zvuk aspoň 4Gb paměti a výdrž aspoň těch 18hodin+ četl jsem že iriver i sandisk jsou kvalitnější, proto se ptám, ipody mi přijdou předražený :(
LiftyYy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od LiftyYy »

Takže, po chvilce jsem pro tebe našel kvalitní přehrávač měl by mít výdrž 25 hodin a má paměť 8Gb.Hledal jsem v mých oblíbených značkách a našel jsem tento EMGETON. Je to jen stránka s popisem ale, když se koukneš do spodní části stránky nalezneš tam odkazy na e-obchody ve kterých se jakou cenu prodává. ;)
Ryzen 7 5800X ; Dark Rock 4 Pro; MSI B550 MAG Tomahawk ; 2 x 8 GB Crucial Ballistix 3600 MHz ; MSI RTX 2080 Ti Duke ; M.2 MX500 1TB ; Corsair RM750x ; Fractal Design Meshify C DTG ; XF270HU 144Hz IPS 1440p;
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od squzzer »

nevypadá špatně, jen aby pak nebyly problémy s konvertováním videí, softwarem, updatem firmwaru atd. na tohle se i nějakých přehrávačů lidi stěžujou, mrknu na nějaký recenze :)

E: malej problém, kámoš mi poslal tohle

Kód: Vybrat vše

http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f=726&t=1047823&st=0&sk=t&sd=a&hilit=emgeton+m7&sid=b26566ab3038ff5683c717189c277d8c
LiftyYy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od LiftyYy »

Aha,
tak to se omlouvám toto jsem nenašel.Zkusím se tedy podívat k jiné značce a pak vám dám vědět.
Ryzen 7 5800X ; Dark Rock 4 Pro; MSI B550 MAG Tomahawk ; 2 x 8 GB Crucial Ballistix 3600 MHz ; MSI RTX 2080 Ti Duke ; M.2 MX500 1TB ; Corsair RM750x ; Fractal Design Meshify C DTG ; XF270HU 144Hz IPS 1440p;
squzzer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od squzzer »

já teď pokukuju :

Kód: Vybrat vše

http://mp3-prehravace.heureka.cz/creative-zen-4gb/
co myslíte? :)
LiftyYy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od LiftyYy »

Vypadá pěkně,pokud tam zase nebude nějaký podobný problém jako u toho předchozího chce to projet nějaká fóra.
Ryzen 7 5800X ; Dark Rock 4 Pro; MSI B550 MAG Tomahawk ; 2 x 8 GB Crucial Ballistix 3600 MHz ; MSI RTX 2080 Ti Duke ; M.2 MX500 1TB ; Corsair RM750x ; Fractal Design Meshify C DTG ; XF270HU 144Hz IPS 1440p;
JvtDeSiGn
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2007
Bydliště: ústí n/o
Kontaktovat uživatele:

Re: mp4 přehrávač, výběr

Příspěvek od JvtDeSiGn »

Číně bych se vyhnul, po půl roce se rozpadnou. Spousta lidí je mělo v okolí, a já se jen směju :lol:

Co si budem nalhávat, hlavně jde o kvalitu, a to hlavně zvuku (tak to taky pak chce pořádný sluchadla...).
Mám jen ty nejlepší zkušenosti se značkami iRiver a iAudio (COWON).

Abych mohl něco doporučit, tak momentálně mám COWON D2, a to je super věcička. Kvalita zvuku k nezaplacení (74mW, BBE a další vychytávky...), a hlavně na něm miluju výdrž. V papírech má 52 hodin hraní. Já ho nabijím 1 za 14 dní :), když málo poslouchám, tak klidně i po měsíci a dýl 8-)

ještě jsem koukal teď na cenu, už je docela levnější. Já ho kupoval 14 dní před, než byl u nás oficiálně na trhu, a za 2GB verzi sem dal 6 tis :lol: , dneska se 2gb už neprodávaj, ale 4gb seženeš kolem 3 400. A nebo pak zkouknout bazar ;)
All I know is that I know nothing.
Obrázek
Intel Pentium II 233 MHz, Nvidia GeForce2 MX 200, 192 MB RAM
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“