USB nabíječka z cigareťáku

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: USB nabíječka z cigareťáku

Příspěvek od Butch »

Mam dalsi poznatek, potreboval jsem jeste jednu nabijecku a tak jsem si koupil nejakou co ted meli v Tchibo.
Pruchozi konektor + 2x USB, pry az 3x1A dohromady.

Mno tak zapnu navigaci na Nokii Lumii 920 a mobil se nestiha nabijet.
Tak ctu ruzna fora a reakce na netu a dostavam doporuceni na originalni Nokia nabijecku DC20.
S tim ze neriginalni nabijecky nemusi davat do mobilu proud ktery papirove udavaji - muj pripad.

Vracim v Tchibu jejich "super" nabijecku a kupuji Nokii DC20 v CZC. A hle, telefon se naprosto bezproblemu stiha pri navigaci nabijet.

Takze ne vzdy to musi byt zasuvkou v aute. Predchozi nabijecka v mem starsim postu na SE, taky Nokii nedava dost stavy...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: USB nabíječka z cigareťáku

Příspěvek od Jey »

nabíječka z ebay za 20 korun včetně pošty mi slouží dobře :D

asi ta tvoje nedodržuje udávané parametry.. ta moje, přestože je to noname šmejd, ano.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: USB nabíječka z cigareťáku

Příspěvek od Butch »

Vratil jsem ji Tchibu(byla tam za 300Kc). Ta origo Nokia DC20 co jsem si koupil pak, nabiji ok a verim ze nabije i ostatni znacky tel ok. Na ebay ucet nemam, za 260Kc mi to prislo ok s 2x USB micro kabelem :-)
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“