Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 9. prosinec 2019, 21:27

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 43 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Mobil pro drsnaky :)))
PříspěvekZaslal v: so 8. červen 2019, 11:05 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

že jste to vy, tak jsem vlezl do servisního menu a zkontroloval displej. ano, v modré barvě je dole lehounce vypálený pruh s tlačítky, ale jen tak lehce, že se toho skoro nedá všimnout. ostatní barvy jsou naprosto OK.
tenhle stav u AMOLED displeje po skoro 10 měsících hodně intenzivního používání považuju za vynikající. jestli budu měnit letos za nový Note 10 nebo ne (záleží na tom, jak bude vypadat a jestli bude nějaká zajímavá akce) nevím - řekl bych, že tohle bude bez jakékoli ztráty kytičky sloužit ještě dlouho, bez ohledu na dvouletou záruku. ve srovnání s mrtvolou Windows Phone rozhodně :)

PříspěvekZaslal v: ne 9. červen 2019, 21:00 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Trošku úsměvné ty argumenty na Android. Pamatuji si android 2.3 něco :) kde se toto fakt dělo, ale do dnešního dne Android ušel velkou cestu a je to velmi slušný systém a konkurence schopný. Důležité je taky na jakém mobilu android běží, jaký má CPU a kolik RAM.

Často slyším od lidí co mají iPhone (jen telefon, nic jiného), jak je android špatný a zasekaný a to :-D a srovnávají phone za 5 a 25 :lol: Mám doma Mi 9 od Xiaomi a P30 Pro od Huawei a jsou to špičkové telefony, když nejsem doma, vše řeším na mobilu. Počínaje od emailu, vyřizování různých plateb, hudba na Spotify(zkouším i propojit iTunes z Macbooku, ale zatím se mi nedaří), připojené hodinky nebo Mi Fit náramek a další.

K tomu displeji, mám vše AMOLED, čím to testujete, jen stáhnete určitou barvu a mrknete ? :) mě nikdy nenapadlo, že by mi to vypálilo ikony po tak krátké době.

CPU: AMD Ryzen 9 3900X // MB: ASRock X470 Taichi // RAM: Galax HOF Extreme 2x8GB 4133@3866 16-15-14-30-44 // GPU: Asus ROG Strix GTX 1080 Ti // Storage: Asus Hyper + 4x Samsung 970 EVO 1TB M.2 NVMe // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Supremacy EVO + EK-GTX 1080 Ti Strix + EK-XRES 140 Revo D5 + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //

PříspěvekZaslal v: ne 9. červen 2019, 21:08 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

Loki5567 napsal:
K tomu displeji, mám vše AMOLED, čím to testujete, jen stáhnete určitou barvu a mrknete ? :) mě nikdy nenapadlo, že by mi to vypálilo ikony po tak krátké době.

výrobci mají vlastní servisní menu, např. u Samsungu se na dialpadu napíše *#0*# a tam pak jsou testovací funkce :)

Odpovědět na téma  [ 43 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní