Mobil pro drsnaky :)))

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Mobil pro drsnaky :)))

Příspěvek od zombux »

že jste to vy, tak jsem vlezl do servisního menu a zkontroloval displej. ano, v modré barvě je dole lehounce vypálený pruh s tlačítky, ale jen tak lehce, že se toho skoro nedá všimnout. ostatní barvy jsou naprosto OK.
tenhle stav u AMOLED displeje po skoro 10 měsících hodně intenzivního používání považuju za vynikající. jestli budu měnit letos za nový Note 10 nebo ne (záleží na tom, jak bude vypadat a jestli bude nějaká zajímavá akce) nevím - řekl bych, že tohle bude bez jakékoli ztráty kytičky sloužit ještě dlouho, bez ohledu na dvouletou záruku. ve srovnání s mrtvolou Windows Phone rozhodně :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Mobil pro drsnaky :)))

Příspěvek od Loki5567 »

Trošku úsměvné ty argumenty na Android. Pamatuji si android 2.3 něco :) kde se toto fakt dělo, ale do dnešního dne Android ušel velkou cestu a je to velmi slušný systém a konkurence schopný. Důležité je taky na jakém mobilu android běží, jaký má CPU a kolik RAM.

Často slyším od lidí co mají iPhone (jen telefon, nic jiného), jak je android špatný a zasekaný a to :-D a srovnávají phone za 5 a 25 :lol: Mám doma Mi 9 od Xiaomi a P30 Pro od Huawei a jsou to špičkové telefony, když nejsem doma, vše řeším na mobilu. Počínaje od emailu, vyřizování různých plateb, hudba na Spotify(zkouším i propojit iTunes z Macbooku, ale zatím se mi nedaří), připojené hodinky nebo Mi Fit náramek a další.

K tomu displeji, mám vše AMOLED, čím to testujete, jen stáhnete určitou barvu a mrknete ? :) mě nikdy nenapadlo, že by mi to vypálilo ikony po tak krátké době.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Mobil pro drsnaky :)))

Příspěvek od zombux »

Loki5567 píše:K tomu displeji, mám vše AMOLED, čím to testujete, jen stáhnete určitou barvu a mrknete ? :) mě nikdy nenapadlo, že by mi to vypálilo ikony po tak krátké době.
výrobci mají vlastní servisní menu, např. u Samsungu se na dialpadu napíše *#0*# a tam pak jsou testovací funkce :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“