Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 12. prosinec 2019, 12:45

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Jak mám dostat WINDOWS 7 do tabletu (procík Intel Atom) ?
PříspěvekZaslal v: út 5. červenec 2016, 22:42 
Začátečník
Začátečník

Zdravím, nezkoušel někdo dostat Windows 7 do tabletu s procesorem Intel Atom ? Doma se mi v povaluje celkem výkonný tablet s procíkem Intel Atom Z3735F a dvuma gigama ramky. Dotykáč je v háji a je nalepenej přímo na displej, takže výměna téměř nemožná. Už jsem si koupil pouzdro s klávesnicí a myš. Napadlo mě, že by na tom teoreticky mohl běhat Windows 7. Doma se mí válí už nefunkční netbook s ještě pomalejším Atomem a na něm sedmičky běhaly. Nezkoušel to někdo, případně máte někdo nápad jak by to šlo ?

Předmět: Re: Jak mám dostat WINDOWS 7 do tabletu (procík Intel Atom)
PříspěvekZaslal v: st 6. červenec 2016, 17:33 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

nevidim duvod proc by to nemelo jit, pres USB pripoj bootovaci Win 7 flashku a instalni windows.

CPU: Intel Core i7 8700K @ 4700MHz / 1.224V - all cores AVX COOLER: Noctua NH-U12S MB: MSI Z370M PRO AC RAM: HyperX 2x 8GB DDR4 3200 CL16 VGA Gainward GTX1070 8GB SSD / HDD: WD Black 512GB M2 MVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fracral Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 24" IPS BenQ BL2411PT 1920x1200 REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM Xornet KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 10 Pro 64

Obrázek

PříspěvekZaslal v: st 6. červenec 2016, 18:14 
Začátečník
Začátečník

Wiruz napsal:
nevidim duvod proc by to nemelo jit, pres USB pripoj bootovaci Win 7 flashku a instalni windows.

No, to už jsem zkoušel, vytvořil jsem bootovací flasku pomocí programu: Windows 7 USB DVD Download Tool, je to přímo od Microsoftu. Jenže když flasku připojím pomocí OTG kabelu tak sice na začátku problikává, ale instalace se nespustí, na počítači to normálně funguje.

PříspěvekZaslal v: so 30. červenec 2016, 21:30 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Nevím, jestli je to po měsíci ještě aktuální, ale min. víkend jsem instaloval windows kamarádce a šlo to bez problému. Postupoval jsem podle tohoto návodu:

http://www.ondaforum.com/topic/2241-how ... da-tablet/

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní