Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Příspěvek od PKBO »

Ahoj,

googluju tady jak divej, stahuju jednu app za druhou a mám chuť pomalu všechno vyházet z okna a tak se zkusím zeptat zde.

Situace se má takhle, mám dron Mavic Pro, lítá se tam normálně s telefonem, nejlépe mě na tom funguje iphone, leč jsou situace, kde mi ta pidi obrazovka nestačí a potřeboval bych obraz přenášet do notebooku s win a samozřejmě s co nejmenší latencí, 500ms mi nevadí, ale aby to nebylo prostě o 10 vteřinách jako tady nějaké aplikace měli.

Tzn APP která z iphone bude streamovat na win PC, nebo app z android na PC a nebo vymyslet, jakým způsobem nechat fungovat SW psaný pro android / iphone tak, aby jel na win (nějaký emulátor ???)
MarekN
Nováček
Nováček
Registrován: 09. lis 2016

Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Příspěvek od MarekN »

hele máš dvě možnosti.. buď si nainstaluješ na Win - Bluestack a na to stáhneš tu appku a nebo jako druhej OS Remix OS, pak je ještě nějaká appka, která umí zrcadlit obraz Iphonu, ale ta je myslim placená.
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Příspěvek od PKBO »

jednu appku jsem na apple zkoušel, na android taky, ale má to hroznou odezvu i na půl metru od sebe.. čekal jsem, že to pojede OK když někdo jede streamovaný hry na TV přes celý barák nebo přes server, ale tohle to vůbec nedává, bud špatná app a nebo jsou na to ty telefony slabé ?

Každopádně bluestack zkusím, já mám pocit že už jsem zkoušel nějaký takový emulátor, možná přímo tento, každopádně DJI GO mě odmítlo instalovat, že není kompatibilní s touto verzí HW..
MarekN
Nováček
Nováček
Registrován: 09. lis 2016

Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Příspěvek od MarekN »

Pak jedině ten remix os, jako vedlejší system.. teď přesně nevim v jaký je verzi androidu, ale řekl bych, že klidně 5.0+ může být
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Příspěvek od Butch »

desktop presenter + wirecast
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“