PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=47&t=255549
Stránka 1 z 1

Autor:  PKBO [ st 31. květen 2017, 21:31 ]
Předmět:  Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Ahoj,

googluju tady jak divej, stahuju jednu app za druhou a mám chuť pomalu všechno vyházet z okna a tak se zkusím zeptat zde.

Situace se má takhle, mám dron Mavic Pro, lítá se tam normálně s telefonem, nejlépe mě na tom funguje iphone, leč jsou situace, kde mi ta pidi obrazovka nestačí a potřeboval bych obraz přenášet do notebooku s win a samozřejmě s co nejmenší latencí, 500ms mi nevadí, ale aby to nebylo prostě o 10 vteřinách jako tady nějaké aplikace měli.

Tzn APP která z iphone bude streamovat na win PC, nebo app z android na PC a nebo vymyslet, jakým způsobem nechat fungovat SW psaný pro android / iphone tak, aby jel na win (nějaký emulátor ???)

Autor:  MarekN [ út 6. červen 2017, 12:19 ]
Předmět:  Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

hele máš dvě možnosti.. buď si nainstaluješ na Win - Bluestack a na to stáhneš tu appku a nebo jako druhej OS Remix OS, pak je ještě nějaká appka, která umí zrcadlit obraz Iphonu, ale ta je myslim placená.

Autor:  PKBO [ út 6. červen 2017, 13:57 ]
Předmět:  Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

jednu appku jsem na apple zkoušel, na android taky, ale má to hroznou odezvu i na půl metru od sebe.. čekal jsem, že to pojede OK když někdo jede streamovaný hry na TV přes celý barák nebo přes server, ale tohle to vůbec nedává, bud špatná app a nebo jsou na to ty telefony slabé ?

Každopádně bluestack zkusím, já mám pocit že už jsem zkoušel nějaký takový emulátor, možná přímo tento, každopádně DJI GO mě odmítlo instalovat, že není kompatibilní s touto verzí HW..

Autor:  MarekN [ st 7. červen 2017, 11:39 ]
Předmět:  Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

Pak jedině ten remix os, jako vedlejší system.. teď přesně nevim v jaký je verzi androidu, ale řekl bych, že klidně 5.0+ může být

Autor:  Butch [ st 7. červen 2017, 16:56 ]
Předmět:  Re: Screen mirroring z apple/android telefonu na win PC

desktop presenter + wirecast

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/