Tablet na hry

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
fildak
Nováček
Nováček
Registrován: 15. zář 2017

Tablet na hry

Příspěvek od fildak »

Zdravím! Na cesty do vlaku apod. sháním tablet na hraní jednoduchých her. Měl by to být android, protože ho chci tak do 15 tis. Kč a ipad pro je trochu jinde. :)

Můžete prosím poradit nejlepší variantu? Děkuji
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Tablet na hry

Příspěvek od racecar »

iPad 2017. Za 14k ti vyjde aj so 128GB a zahras sa na tom vsetko co existuje.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
fildak
Nováček
Nováček
Registrován: 15. zář 2017

Re: Tablet na hry

Příspěvek od fildak »

A který přesně myslíš prosím? Je jich hodně :D
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Tablet na hry

Příspěvek od racecar »

"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
fildak
Nováček
Nováček
Registrován: 15. zář 2017

Re: Tablet na hry

Příspěvek od fildak »

Díky moc. :oops:
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Tablet na hry

Příspěvek od racecar »

Saan píše:Nejsou to vyhozené peníze?
Nie su. Ako vyhodene peniaze mi pridu vsetky nie-ipad tablety, ktore skoncia po case ako doska na krajanie.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Tablet na hry

Příspěvek od Atapi »

Jako taky si myslím, taky mám lepší tablet (já teda s windows 10, ne ipad, android/ios hry nehraju ani na telefonu) a aspoň to něco umí a hlavně to funguje spolehlivě a stále stejně rychle, jako by byl novej. Rozhodně peněz nelituju a kdybych měl stejný zkušenosti s levným android tabletem, jako mám s telefonem za 4k, tak už by nejspíš ležel někde na dně šuplíku a na cesty bych radši tahal notebook, nebo vystačil s telefonem.
Jinak je to jen posthunt no, jako všechny jeho příspěvky, asi jde do bazaru no. :D
Obrázek
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Tablet na hry

Příspěvek od Shaquille »

Ulet porovnavat ipad za 15k s Androidem za 4k... Porovnej ipad treba s Galaxy Tab S4/S5e, nebo jeste lepe s Fusion 5 Ultra (https://www.amazon.com/Windows-Fusion5- ... B00YCX7SGU)...
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Tablet na hry

Příspěvek od Atapi »

Řeší se vyhozené peníze, takže předpokládám že nebude zvažovat android za 14 jako alternativu... Co chceš s tím Fusionem porovnávat? Ve všech ohledech to je šunt, se starým atomem, 2 GB ram a 32 GB úložnýho prostoru (včetně instalace W10), jaký to má rozlišení a případně wifi se radši ani nekoukám, to bych fakt spokojenej nebyl. :lol: To bych si snad koupil radši repas toho co mám teď za 320 i s poštovným a zárukou a mám za to Intel Core i5-4300Y, 8GB Memory, 256GB SSD s 5 GHz wifi a podporou aktivního stylusu.
Obrázek
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Tablet na hry

Příspěvek od Shaquille »

Ty jsi zminil Android za 4k, tak ti davam protiklad Win tab za 4k. Ale uznavam, ze jsem to pochopil jinak, nez jsi to myslel...
S5e stoji 11k. Mel jsem v ruce predrodukcni vzorek a je to vybormy tab.
To ze je ipad (nebo Surface) lepsi nez 4k android je snad jasny kazdemu. Vzdy je to o preferencich, znam plno lidi, kterym adroid za 4k uplne staci a jsou spokojeni (xiaomi treba). I na "levnem" tabu se da slusne hrat - nvidia shield tab - koupen novy ve vyprodeji za 5k i s gamepadem a pouzdrem/stojankem
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Tablet na hry

Příspěvek od Atapi »

Jo sem tam se dá něco sehnat dobře, tohle jsem taky tak koupil (40k jako když byl novej ve 2015 bych za to fakt nedal :lol: ), ale bez toho to je (a hlavně pokud člověk chce CZ distribuci se zárukou tady) mizerný a vyplatí se připlatit (někam k těm 10k), pokud to není teda jen pro děcko na pohádky a tak (mladá kouká na výměnu manželek, tam to je prej furt :lol: :lol: ).
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“