Xiaomi Miband 2 vs Miband 3

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
srdown66
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2015
Bydliště: Střední Čechy,Praha

Xiaomi Miband 2 vs Miband 3

Příspěvek od srdown66 »

Ahoj, má už někdo z vás Miband 3? a měl zkušenosti i s Miband 2?

Aby mi napsal nějaké zkušenosti, jestli je tam nějaký velký znatelný rozdíl a má cenu přecházet na novější model.

Děkuji.
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Xiaomi Miband 2 vs Miband 3

Příspěvek od Loki5567 »

Čau,

měl jsem oboje a jediný co mi přišlo doladěný je ten náramek, který se mi u dvojky asi 2x nějak zničil.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Xiaomi Miband 2 vs Miband 3

Příspěvek od logingame »

Designove mi vyhovuje vice 2, 3 je takova obla a mam ji cca 2 mesice a uz je poskrabana po hranach :/ , je o trochu tezsi, jsem hubenej a mam mensi zapesti, je to poznat pri behu. Byl jsem s tim na vodu a vydrzela.
Co se tyce baterie jsem si 100% jist ze vydrzi mene nez 2. Sice uvadeji ze ma vetsi kapacita ale 2 mi vydrzela cca mesic mozna i vic a 3 jen +/- 3tydny. Naramek pouzivam jen pri sportu tzn. 2x beh denne 4x v tydnu, jinak normalne ji nenosim. Co se tyce funkce tak jsem zijstil ze krokomer je trochu mimo ale ne moc, to plati i u ostatni znacek naramku/hodinek. Telefon pocita lepe!, ostatni funkce jako sledovani tepu, a kvalita spanku se tezko hodnoti, pro me to jsou jen bezvyznamny informace :oops: , sparovani s samsung s7 edge/ s9 perfektne vibruje kdyz ti prijde hovor/sms ukazuje kousek textu(k nicemu :lol: ) a na tak malem displej fakt nechces cist. Jinak nahradni naramky se daji koupit na ali/ebay jsou levny vyber nekonecny a pokud to nosis porad a na vsechny akce tak jsou i ,,luxusnejsi,, varianty naramku.
miros
Nováček
Nováček
Registrován: 28. lis 2018

Re: Xiaomi Miband 2 vs Miband 3

Příspěvek od miros »

Náramek se mi u 3jky taky zamlouvá nebo ta voděodolnost, jinak mám spíše smíšený pocity, ale to asi z fitness náramků jako takových. I přes to, že měl mít větší displej, je to pořád dost nepraktický, ještě když ti do toho pálí sluníčko, nebo jak píše logingame, ten krokoměr je trochu mimo. Pročti si nějaká shrnutí, kde zmiňují rozdíly proti předchozí generaci, např. https://www.equiplo.cz/xiaomi-mi-band-3/ nebo https://xiaomimobile.cz/blog/recenze-xi ... h-naramku/
srdown66
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2015
Bydliště: Střední Čechy,Praha

Re: Xiaomi Miband 2 vs Miband 3

Příspěvek od srdown66 »

no, už jsem pořídíl MiBand 3 pocity mám smíšené :sad: ... oproti MiBand 2 žádná moc velkí změna. :sad:

Asi to přenechám mámě a pořídím nějaké smart watch. :-D
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“