Tablet Extereme Edition

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
hihi789
Nováček
Nováček
Registrován: 09. zář 2013

Tablet Extereme Edition

Příspěvek od hihi789 »

Jelikož mi otec začíná se svým upatlaným, rozbitým a zasekaným starým tabletem lézt na nervy (musím neustále řešit, co s tím je), přemýšlím, že koupím něco lepšího a tohle hodím na aukro za pár korun nech si to někdo ještě užije (nebo do šrotu).
Ale k věci. Potřebuju pomoct vybrat vhodný tablet.
1) Musí být hůře zasekatelný, rychlý a výkonný. Nebo aspoň něco, co bude trvat, že se to začne sekat.
2) Výkonná wifi. Musí slušný dosah. (ocením mimo topic i kvalitní domácí router)
3) Možnost kvalitního pouzdra a skla/folie s hodně dobrým odoláváním proti upatlání a rozbití. Jestli nějaké znáte, používáte, sem s tím.
4) Cena max 15k (iPad pro mi přijde už jako overkill).
5) Koupě možná kdekoli, ale tři měsíce se mi na zásilku myslet nechce :D
6) Žádné další speciální fukce nejsou potřeba. Bude sledovat jen Youtube a číst web stránky. Ale dokáže s tím udělat neskutečné věci. Domluva není možná. :sad:
7) Ano, je to nutné. Jeho tablet šetří nervy nás všech okolo. :sleepy:

Děkuji předem za všechna doporučení.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Tablet Extereme Edition

Příspěvek od racecar »

iPad 2018
iPad Pro
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Awee
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. pro 2013
Bydliště: Praha

Re: Tablet Extereme Edition

Příspěvek od Awee »

Souhlasím s racecarem, iPad se prakticky nedá zakurvit :D bohatě bude stačit ten obyčejnej "ne-pro"
MB: Asus Crosshair VI HERO, CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Dark Rock Pro 4, RAM: Kingston Fury 2x32GB DDR4 3200MHz CL16, VGA: Asus ROG Strix Vega 64 8GB HBM2, SSD: Sillicon Power P34A80 512GB, Sillicon Power P34A80 1TB, HDD: Seagate 1TB, CASE: NZXT H440, PSU: Corsair RMx 1000W
hihi789
Nováček
Nováček
Registrován: 09. zář 2013

Re: Tablet Extereme Edition

Příspěvek od hihi789 »

Ano, nakonec byl koupen iPad 2018 a nějaký "military" kryt of Spigenu se sklem. Tak uvidíme, kdo vyhraje :D
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“