Vydolování dat z telefonu

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Hyby
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. pro 2007

Vydolování dat z telefonu

Příspěvek od Hyby »

Zdravím místní odborníky a jdu na Vás hned s prosbou o radu.
Situace - smartphone Asus Zenfone 3 Zoom, který má nefunkční displej (black screen) včetně dotykové plochy, zapnout jde. Je nějaká možnost, jak z něho vydolovat fotky apod.? Zkoušel jsem SW řešení, ale podpora pro Asus chybí, zkoušel jsem ADB příkazy přes konzoli, ale do recovery je nemožný se poslepu dostat (složitá kombinace tlačítek + čekání na boot logo atd.), chtěl jsem zkusit MHL adaptér (USB-C to HDMI) a spojit to s televizí/monitorem, ale opět - Asus podporuje MHL pouze u jednoho telefonu...oficiálně, tak nevim, jestli to vůbec má smysl zkoušet. Mám ještě jinou možnost kromě výměny displeje? (s prací to vyjde skoro stejně jako bazarovej telefon)

Díky moc za případné rady, Hyby
Dadu
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2010

Re: Vydolování dat z telefonu

Příspěvek od Dadu »

Jsi schopný při zapojení mobilu do počítače na něm změnit řežim USB z nabíjení na datový přenos? Pak jen projdeš složky nic jiného mě nenapadá.
Hyby
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. pro 2007

Re: Vydolování dat z telefonu

Příspěvek od Hyby »

Vzhledem k tomu, že displej je, včetně dotykový vrstvy, mrtvej (psal jsem výše), tak bohužel ne.
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vydolování dat z telefonu

Příspěvek od karf »

Zkusit nějaký servis, který by zapůjčil funkční displej?
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“