Zapomenuté heslo k záloze

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od Varimathras »

No a je to, udělal jsem si zálohu telefonu, poslal ho na opravu, telefon přišel zpět (v pořádku) a já samozřejmě někde prošustroval heslo k záloze.
Dá se nějak zjistit heslo z tohohle souboru?

http://imgway.cz/v/Hfp.jpg
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od Alfajk »

nepises, jak byla zaloha vytvorena, ale jestli byla sifrovana, tak to mas smulu, bez hesla jedine bruteforce jestli tam dals neco kratkyho, pokud to bylo silny heslo, tak mas smulu
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od python.p »

Ty vole, co to je za dotaz? ios? Android? Windows? Nebo co to je za telefon?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od Varimathras »

Sony xz 2 C, to je asi jedno jakej je to telefon ne?
Záloha byla dělaná přes Sony Companion.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od Alfajk »

tak to je asi konecna, jediny co muzes, pokud je zaheslovanej i telefon je flashnout to bez passwordu a dostanes se do zarizeni, ale s daty se rozluc, bez hesla to nejde
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
TomTom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2006
Bydliště: KönigGratz

Re: Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od TomTom »

Zkusil bych hashcat :)
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od Varimathras »

Ten soubor je uloženej v počítači. Já se snažím obnovit zálohu zase přes Sony Companion. Telefon normálka funguje, jen je po resetu do továrního nastavení a na to abych do něj mohl fuknout tu zálohu potřebuje soft to heslo. Právě proto jsem sem hodil ten print z XML souboru co je uloženej v PC, jestli neexistuje nějakej způsob, jak z těch hausnumer vyčíst heslo pro zpřístupnění té zálohy.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zapomenuté heslo k záloze

Příspěvek od Alfajk »

máš jen hash hesla, pokud to použilo nějakej slabší algoritmus můžeš zkusit ten https://hashcat.net/hashcat/
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“