Chytry mobil nebo chytre hodinky do 2500kc

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
primax
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2011

Chytry mobil nebo chytre hodinky do 2500kc

Příspěvek od primax »

potřebuji pro neter na narozeniny 7 let koupit bud chytre hodinky nebo chytry mobil. Rikal jsem si ze chytre hodinky neztrati ale chytry mobil ma vice funkci a moznosti nez chytre hodinky.

Rozpocet je max 2500kc.

chytre hodinky od vyrobce lamax ve sleve za 2000kc vypadaji dobre.

Musim mit u tech hodinek take sebou v kapse chytry telefon. Jinak nepujde nikomu zavolat?
HP ProBook 455 G6
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: Chytry mobil nebo chytre hodinky do 2500kc

Příspěvek od pilarius »

Volat bez mobilu umí jedině to, co má slot na SIM/eSIM.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
monika12
Nováček
Nováček
Registrován: 06. lis 2021

Re: Chytry mobil nebo chytre hodinky do 2500kc

Příspěvek od monika12 »

Dobrý den. Můj přítel je sportovec, a tak jsem přemýšlela, že bych mu koupila tyto hodinky hodinky měly by být voděodolné a měří kroky atd. Máte zkušenosti s touto značkou a nebo mám raději koupit nějakou více známou? Budu moc ráda za doporučení jiných hodinek s funkcemi vhodné pro sportovce. Předem moc děkuji! :)

//Th - upraven odkaz i když pochybuju, že by se nám tu Monika ještě ukázala :)
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Chytry mobil nebo chytre hodinky do 2500kc

Příspěvek od Duschek »

Většina chytrých hodinek hlavně za nižší cenu nefunguje plnohodnotně bez mobilu. Dají se koupit i hodinky přímo pro děti co mají slot na sim kartu. Ale ještě je problém, že většina sluchátek nebude dělat velikost na dětskou ruku a pásky jsou dost dlouhé.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“