MP3 prehrávač MERCURY iXa 333i, poraďte mi!

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
stetee
Nováček
Nováček
Registrován: 12. úno 2005

MP3 prehrávač MERCURY iXa 333i, poraďte mi!

Příspěvek od stetee »

Chcel by som si kúpiť dáky mp3 flash-prehrávač a práve tento ma oslovil. Za cenu cca. 2500 Kč má 256MB (+SD/MMC), FM, ID3, 1xAAA, line in, USB key... . Ale nic o ňem, alebo o této značke nevím (zvuk, a pod.), tak mi prosím napíšte vaše skúsenosti, či si ho mám kúpit, alebo či exituje i iná altenatíva s porovnatelnými parametry. Díky :listen:
MaTTo S
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2005
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od MaTTo S »

No mne osobne sa tieto prehravace dost lubia ale s touto znackou som mal uz tolko problemov ze radsej som si kupil MP3 od ineho vyrobcu . Mercury prehravac som kupoval v AGEME pre kamarata a zatial ziaden problem len ze obcas to nechce kopirovat na pametovu kartu stale pise ze je plna alebo chranena proti zapisu musi prehravac vypnut a znova zapnut potom to uz ide ,no ma ho mesiac tak uvidime ci sa nepokazi ,,.... ale stale je to MERCURY ja som mal problem zo zdrojmi MERCURY , 5+1 reproduktory nesly dva zadne vôbec , a switch pre osem ludi prestaval pracovat ak som pripojil viac ako 6 ludi :twisted: proste uz tu znacku nekupujem a je to OK ...
ThinkPad T430s@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Obcas ich predavam...... funkcne su bezproblemove.... horsie je to uz s kvalitou vyhotovanie ( casto nepresne ...... ) ..... v podobnej cene kupis napr. SUNSWAY A8001 512MB ( na slovensku stoji este menej ako spominane mercury ) ... a v tej istej cene ma naviac 512MB pamate ( + SD/MMC ) .....
http://www.sunsway.com.hk/products/mp3-a8001.html
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“