MP3 Player TEAC-MP200 256 MB

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
jajapv
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

MP3 Player TEAC-MP200 256 MB

Příspěvek od jajapv »

Zakoupil jsem si tento přehrávač.Má mít po upgradu firmware FM radio.Stáhl jsem si original firmware ze stránek Teacu a nahrál jej do přehrávače.Po náhraní a odpojení od pc se přehrávač vypl a už nenaběhl.Neví někdojak na to aby opěd fungoval?
AMD X2 6000,Asus M2N-E,DDR Adata Extreme 2x2GB 800MHz 4-4-4-12,ATI SAPHIRE 4850 512MB,Hitachi SATA II 250Gb,WD SAII 640Gb,Asus 2014BLT,Optiarc 7173S,Win 7 Professionall 64bit,Canon MP610,Logitech set MX4200laser,CANON EOS 400D
G_M
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2005
Bydliště: Praha - Ostrava

Re: MP3 Player TEAC-MP200 256 MB

Příspěvek od G_M »

jajapv píše:Zakoupil jsem si tento přehrávač.Má mít po upgradu firmware FM radio.Stáhl jsem si original firmware ze stránek Teacu a nahrál jej do přehrávače.Po náhraní a odpojení od pc se přehrávač vypl a už nenaběhl.Neví někdojak na to aby opěd fungoval?
Precti si diskuze na CzechComputeru, ale myslim ze jedina sance je reklamace, stalo se to vice lidem :(
| DFI NF4 Ultra-D | AMD Athlon 64 3200+ S939| Kingston 1024MB ULL CL2 (TCCD) | Maxtor DiamondMax 10 200GB SATA | Hitachi 7K250 80GB 7200rpm 2MB cache| MSI NX6600GT 128MB | Audigy 2 ZS | Genius SW 5.1 HT | Pioneer DVD-119 | NEC ND-3520A| LG FLATRON L1730B | 2x AC Fan TC | Chieftec DX-01B-D + Akasa PaxPower 460W |
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Příspěvek od Maxtor »

hehehe.. kamos si ho koupil taky.. je to asi 14 dni, co se s nim stavil, ze ho updatnem... no a taky jsem mu ho takhle odepsal.. :D
No, takze jsem napsal na technickou podporu teacu (nevidim duvod, proc jsi to neudelal i ty.. :sleepy: ) a do peti minut jsem mel odpoved...
Vypni ho... zmackni play a drz ho... po peti vterinach to strc do USB pak se to prihlasi.. :wink: Mam pocit, ze v nem behem tohohle nesmeji byt baterky, ale uz si tim nejsem jistej... takze to zkus bez nich... kdyztak ji tam potom strc...
Na CD od toho teacu jsem nasel firmware, kterej v nem puvodne byl... ten jsem updatnul prez ten nefunkcni radiovej...
Hlavne nezapomen, ze u toho musis furt drzet ten cudl.. jakmile updatnes ten starej firmware, muzes play pustit a vytahnout ho.. po opetovnym zapnuti uz vsechno bude v pohode..
Jinak jak tam ten radio firmware dostat jeste nevim.. nemel jsem prozatim cas jim napsat... ale ted prez tejden to nejak poresim a hodim sem vysledek..
btw: ten radio firmware je strasi nez ten v pristroji.. nechapu.. :(
honny
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. dub 2004
Bydliště: BRNEIN | BRNIE | БРНЕТ

Příspěvek od honny »

Dotaz: jak muze novej firmware pridat radio, ktery je HW funkce? :?

Kód: Vybrat vše

desktop:  Ryzen 3400G | 32GB DDR4 | 500G SSD NVMe | debian
ntb: T480s | i7 8650U | 16GB DDR4 | 250G SSD NVMe | win10
storage: Athlon 200GE | 16GB DDR4 | 2x 4000G  HDD | debian
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Příspěvek od Maxtor »

To se me neptej.... tyhle Teacy radio maj.. jen neni aktovovany ve firmware.. :?
JJ.. jsou to magori, no.... navic ten firmware s radiem je starsi, nez ten bez nej.. :?
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“