BlueTooth

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
kahi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Znojmo City
Kontaktovat uživatele:

BlueTooth

Příspěvek od kahi »

Máte někdo zkušenosti s PCI kartama s BlueTooth vysílačem (či jak se to nazývá) nebo s něčím takovým, akorát přes USB?
Jakého výrobce resp. typ by jste doporučili?
Potřebuju to pro komunikaci se Siemensem S55.
Díky moc.
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Kupoval jsem asi 3x MSI Bluetooth USB tranceiving key... nepamatuju si uz presne kolik stal - byl tam celkem problem s ovladacema, ty na CD proste nefachaly... Po stahnuti aktualizovanych z webu uz to jelo tak jak má.
Druha vec je napr. nastaveni GPRS internetovani pres BT. Obcas je to solidni pakarna. Vcera jsem se to marne zkousel rozchodit na SonyEricsson T610 ....
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

kahi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Znojmo City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kahi »

Sentenced píše:Kupoval jsem asi 3x MSI Bluetooth USB tranceiving key... nepamatuju si uz presne kolik stal - byl tam celkem problem s ovladacema, ty na CD proste nefachaly... Po stahnuti aktualizovanych z webu uz to jelo tak jak má.
Druha vec je napr. nastaveni GPRS internetovani pres BT. Obcas je to solidni pakarna. Vcera jsem se to marne zkousel rozchodit na SonyEricsson T610 ....
prave to potrebuju pro GPRS...ted jedu pres seriovku a tak nemuzu byt zaroven na netu a zaroven nabijet...a GPRS tu baterku sakramentsky vybiji!
Veselé Velikonoce!
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Vim ze na nokii jsou normalne kabely, ktery pri surfingu zaroven pres USB nabíjí... To siemens nevede ??
Parkrat jsem tohle instaloval a rozhodne min problemu bylo na kabelu nez pres BT. Občas takhle doma surfuju i sam a spokojenejsi jsem pres ten kábl, BT občas padne (BT spojeni se z neznamyho duvodu preruší) nebo podobny veci....
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“