Modrozube pripojeni

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Modrozube pripojeni

Příspěvek od Holda »

Tak uz mam ten mobil,ale pr pokusu to spojit s pc pres bluetooth mi Nokia Suite pise,ze to nejde pouzit.Mam USB dongle od MSI,nahrana aplikace z jejich cd BlueSoleil,ktera tewn mobil najde,tak ja fakt nevim jak na to,poradite?Dik
.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Tento návod by ti mohl pomoci.

//edit - U tvého telefonu samozřejmě mohou být drobné odlišnosti v nastavení, ale systém spárování je stejný, tudíž by jsi neměl narazit na nějaký vážný problém.
Naposledy upravil(a) prf.KuBA dne sob 21. kvě 2005, 18:37, celkem upraveno 1 x.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

diky moc
.
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

Tak nic,zkousel jsem to ale mam uplne jiny soft na cd,tak jsem zkusil stahnout drivery z msi,ale maji to nejaky divny a stahl se manual :(
.
orange_juice
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. črc 2003

Příspěvek od orange_juice »

s tím MSI budeš mít spoustu problémů...spojení MSI donglu a nokia pc suitu není zrovna ideální.Neznám nikoho kdo by s tím nebojoval...včetně mě :(
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Já zase neznám nikoho, kdo by s tím měl problém. Vše je otázkou prvního spojení. Jak se ti to jednou povede, tak další opakované nastavení a spojení bude záležitostí několika rychlých a pohotových kliků myší. :)
orange_juice píše:s tím MSI budeš mít spoustu problémů...
MSI na tom není o nic hůř, než libovolné jiné značky. MSI adaptéry bych označil jako nejlepší. ;-) Na tom jsme se v jiném threadu shodli.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

Ach jo,to je pekne na prd,si to nemam jak spojit s pocem.Tak zkusim jinou verzi PC Suite
.
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Když správně nastavíš mRouter, tak nemůže být problém. Nějak to jít musí. :) Vyzkoušej různá nastavení, mělo by to být podobné jako v tom návodu.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

Problem solved!Nakonec jsem nahral ovladace Bt od Microsoftu a vpohode to uz beha,diky za pomoc.Klidne LOCK
.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“