USB Flash disk na W98.Jak na to???

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Nitram
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. led 2005
Bydliště: Deblín
Kontaktovat uživatele:

USB Flash disk na W98.Jak na to???

Příspěvek od Nitram »

Mám takovej problém týká se to mého Flash Disku Jak ho rozjet pod W98 kdyz mi ho PC nenajde.Ps nemam moznost na to PC dat WXP...
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

K Flash disku jsi mel dostat CD s ovladacema pro Win98 nebo zkus internet...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Quakes
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2005
Bydliště: Radnice okr. Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quakes »

U Windows 98 musíš mít nainstalované ovladače toho USB Flash Disku - většinou jsou na přiloženém CD u toho Flash Disku a nebo jsou na stránkách výrobce.
Intel Core i7-4930K 3,4GHz + Zalman CNPS14X, deska ASRock X79 Extreme9, 4x4GB RAM CRUCIAL Ballistix, SSD Crucial MX200 500GB + HDD 500GB, grafika Asus GeForce GTX 1070, case Corsair 300R Carbide Series, zdroj Seasonic X-650, zvukovka Asus Xonar Phoebus, DVDRW + BD-RE
Sbírka 14 ks mini PC Shuttle X + sbírka 100 ks grafických karet
Notebook – Asus M70V - Core 2 Duo P8400 2,26GHz, 17“ WUXGA, 4GB RAM, SSD Intel X25M 80GB a HDD WD 320GB, ATI Radeon HD3470, BD-ROM
Nitram
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. led 2005
Bydliště: Deblín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nitram »

A to je ten problém Flash disk se jmenuje My Flash a CD jsem nedostal a ovladače nenašel...Skoušel jsem i Googlit a taky nic kdyby jste nekdo něco našel tak napište moc vám všem DĚKUJI předem...
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Nitram píše:A to je ten problém Flash disk se jmenuje My Flash a CD jsem nedostal a ovladače nenašel...Skoušel jsem i Googlit a taky nic kdyby jste nekdo něco našel tak napište moc vám všem DĚKUJI předem...
My Flash je obchodni nazev Flash disku a pametovek od ADATA - takze by mel bejt od nich, doufam...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
honny
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. dub 2004
Bydliště: BRNEIN | BRNIE | БРНЕТ

Příspěvek od honny »

Matčin 1GB flashdisk od AData se na W98 nechyti... Ani s orig. driverama, ani s driverama z netu... Je to zkouseny na vice PC. :(

Kód: Vybrat vše

desktop:  Ryzen 3400G | 32GB DDR4 | 500G SSD NVMe | debian
ntb: T480s | i7 8650U | 16GB DDR4 | 250G SSD NVMe | win10
storage: Athlon 200GE | 16GB DDR4 | 2x 4000G  HDD | debian
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“