Mp3 do 4000 vč. dph

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Mp3 do 4000 vč. dph

Příspěvek od Ados »

Potřeboval bych poradit s výběrem mp3 do 4000 Kč.Nejvíc se mi zamlouvá Emgeton E5 Cult.Máte s ním někdo nějaký zkušenosti?
Díky za rady 8-)
Phobos
Nováček
Nováček
Registrován: 02. črc 2006
Bydliště: Jablunkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mp3 do 4000 vč. dph

Příspěvek od Phobos »

Ados píše:Potřeboval bych poradit s výběrem mp3 do 4000 Kč.Nejvíc se mi zamlouvá Emgeton E5 Cult.Máte s ním někdo nějaký zkušenosti?
Díky za rady 8-)
Stimhle Mp3 Playerem zkusenosti nemam, ale o cem ja premyslim je SAMSUNG YP-U1QB 2GB
SS_Rambo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2004
Bydliště: Horní Suchá

Příspěvek od SS_Rambo »

Co několik mámošu mělo Emgetony tak je měli 3× na reklamaci a pak dostali z5 peníze.

Až jednou budud mít volné penízky tak chci tenhle: TEAC MP350 (dělá se i v bílé barvě, ale ta černá je na fokách vidět)
Od té doby co jsme si koupil ThikPada tak neznám jinou značku booku...
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Příspěvek od Ados »

nevypadá špatně ale ja chci a s AA baterii a ten Emgeton ma vydrzet az 50 hodin 8-)
SS_Rambo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2004
Bydliště: Horní Suchá

Příspěvek od SS_Rambo »

Nevím, ale mě se jeví zabudovaný akumulátor jako ideální volba... A ani nabíjení přes USB mě neštve, neboť cestuji jen po okolí a komp mi jede 24/7.....

A hlavně se mi na něm líbí, že nemá žádné mechanické tlačitka :)
Od té doby co jsme si koupil ThikPada tak neznám jinou značku booku...
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Příspěvek od Ados »

pro mně by to bylo strašně málo ta výdrž té Aku-baterky.
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Příspěvek od Ados »

Ještě pro doplnění aby měl kvalitní zvuk a celkem velkou výdrž. Díky
lolo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lolo »

A co tento SanDisk Sansa c150 - 2GB je 2Gb co je okolo 30hodin hudby, ma farebny displej ktory zobrazuje 65000 bariev a co je pre teba hlavne je vydz akolo 15 hodin.
Už to tak bude :-)
PetoS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2006
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetoS »

SS_Rambo píše:Nevím, ale mě se jeví zabudovaný akumulátor jako ideální volba... A ani nabíjení přes USB mě neštve, neboť cestuji jen po okolí a komp mi jede 24/7.....

A hlavně se mi na něm líbí, že nemá žádné mechanické tlačitka :)
Nie nie, integrovany akumulator je to najhorsie co moze byt. Dovody:
1. Ked si dlhsie bez elektriky, ked sa ti vybije, mozes ist do kelu, klasicku baterku mozes vymenit a pocuvat dalej
2. Tieto akumulatory nemaju zrovna moc velku zivotnost, do dvoch rokov by sa ti pokazili a je mozne ze vtedy sa uz nebudu nahradne vyrabat a nezostava nic ine len si kupit novy prehravac.
3. Takisto sa VACSINOU vyrabaju s mensimi kapacitami (550mAh a menej) co vystaci tak na 10 hodin a to napriklad na stanovacke alebo dlhsej ceste autobusom (podla mna situacie ked sa MP3 prehravac pouziva najcastejsie) je dost malo, to je dalsi dovod preco by som bral len mp3ku s AAAbateriami a nie integrovanymi akumulatormi.

:)
radius1
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

rozhoduje Kvalita

Příspěvek od radius1 »

O MP3 přehrávače se zajímám přes 2 roky a rukama mi jich prošlo mnoho. Preferuju výrobky od firem které se výrobou zabývají už od počátku (Apple, Iriver, Creative). Apple přehrávač do 4000 nenabízí. Myslím si že ideální volba je Iriver T20 s kapacitou 1GB 2 999 Kč (mp3store.cz) nebo srovnatelně kvalitní T30. Baterie vs. Akumulátor se přiklánim k názoru že dobijecí baterky sou lepším řešení u FLASH přehrávačů...
rodier
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. pro 2003
Bydliště: Severni Cechy / Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rodier »

Teac nebrat, desnej shit.

naopak emgetoni jasne rulez, zvuk jako iPod + velka ceska komunita, protoze jde o ceskou znacku, ceskej vyrobce firmware maji fora podobne tomuhle, muzes tak nejak ovlivnit co bude v dalsim firmware.. celokovovej kryt, extremni vydrz.. id3 tagy, skvele podsviceni..

samozrejme ze maji i dost reklamaci..ale cim to asi bude? no nejspis proto, ze se jich prodava 10x tolik nez vsech playeru ostatnich firem.. v evrope jsou emgetoni nejprodavanejsi znackou po ipodu..
Obrázek
rodier
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. pro 2003
Bydliště: Severni Cechy / Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rodier »

Ados píše:nevypadá špatně ale ja chci a s AA baterii a ten Emgeton ma vydrzet az 50 hodin 8-)
no, realne vydrzi 30, pokud koupis dobijeci baterie - kvalitni.. /s hodne mAh/
Obrázek
SS_Rambo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2004
Bydliště: Horní Suchá

Příspěvek od SS_Rambo »

když mají vc reklamací, tak to ti tři kámoši natrefili na špatný kus z výroby? Každý ho byl reklamovat 3× a pak jím vrátili peníze! Takže myslím, že jejích kvalite zpracování a použitých dílu je nevalná, to si spíš kup iRiver, nebo iAudio.
Od té doby co jsme si koupil ThikPada tak neznám jinou značku booku...
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

ja mam Emgeton uz rok a pul a je uplne v pohode. Podle ti tvy kamosi to schvalne nahazovali do reconvery modu aby se celej zformatoval a nenasel ho ani kompl. Tak chteli dostat prachy na z5, aby si mohli koupit novej. Ten Emgeton E5 je dobra volba, ted mam X2 a o te E5 jsem i uvazoval, ale zase na co. Porad me hraje.
patap
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. kvě 2006
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patap »

co takhle ušetřit peníze a koupit rovnou uz i s MP4 ?
http://www.mp3centrum.cz/good.php?goodId:588
nevypadá špatně
Ados
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2005

Příspěvek od Ados »

No jako nevypadá špatně ale mně je ten barevnej display celkem na nic, ja to potřebuju jenom na poslouchání.Na obrázky mam počítač nebo mobil.A vestavěný akumulátor je taky na nic. Ale díky za shahu 8-)
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“