Něco na čtení pdf, ebook atd.

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Misteryyy
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. zář 2003
Bydliště: Bor ~ Praha

Něco na čtení pdf, ebook atd.

Příspěvek od Misteryyy »

Mohl by mi někdo doporučit vhodné zařízení pro čtení pdf. Už mě z monitoru bolí očit a napadlo mě, že kdyby existovalo něco, co nestojí moc peněz a zobrazuje to pdf, tak bych si to na to čtení koupil.
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Asi nějaký levnější PDA, ale .pdf musí být tagged jinak je to čtení hodně nepohodlný. Nic lepšího asi nevymyslíš...
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
rob rob
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2006

Příspěvek od rob rob »

A jsou vůbec pdfka na PDA čitelné? Vždyť ty displejky jsou strašně prťavé (kolem 3,5") :wink:
rob rob
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2006

Příspěvek od rob rob »

jinak tady jsem našel zajímavej přehled. Jestli je něco z toho u nás k dostání, netuším. Na tom serveru se e-books věnují dlouhodobě, z letošního ledna je tam toto
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

rob rob píše:A jsou vůbec pdfka na PDA čitelné? Vždyť ty displejky jsou strašně prťavé (kolem 3,5") :wink:
Poslední dobou v nouzi čtu pdfka na Nokii E50 (ta má ještě menší displej než běžný PDA) a čitelný to je (teda s přimhouřením oka :oops: ...)
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Necroman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco na čtení pdf, ebook atd.

Příspěvek od Necroman »

Ozivuji tema, nemate tip na nejake sikovne zarizeni na cteni ebooku kdekoliv? Notebook je na to moc velky a mobil moc maly. Idealni by bylo neco jako Amazon Kindle 2, ale to jsou vetsinou drahe srandy za 8 000 Kc. Jinou moznosti je nejake levne PDA, ale ty maji vetsinou zas maly displej... Nemate tip na dobre PDA, treba bazarove, ci jine zarizeni, ktere by poslouzilo na cteni ebooku?
So sayeth the Wise Alaundo
ASUS P5K Deluxe WiFi | Intel Core2Quad Q9300 + Noctua NH-U12F | Patriot 4GB DDR2 800MHz CL4 | Sapphire AMD Radeon HD7770 1024MB GDDR5 | OCZ Agility 3 120GB + WD Blue 640GB | Cooler Master Centurion 534 Light | Enermax Liberty 500W DXX | Samsung SM 226BW
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco na čtení pdf, ebook atd.

Příspěvek od Zivan »

Jakou cenu si predstavujes a jak velky displej? Napr. Looxy 410, 420, 718, 720 maji 3,5" displej.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
18ekips
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. úno 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Něco na čtení pdf, ebook atd.

Příspěvek od 18ekips »

Řeším podobný problém a vidím to na iPod touch, mp3 se mi hodí, možnost instalovat programy a hry taky, takže se zdá, že není lepší volby
X2 3800+ | ATi 4850 | 2 GB RAM | W 7

Zrušme komunisty
James.Sniper
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. črc 2006
Bydliště: Ostrava

Re: Něco na čtení pdf, ebook atd.

Příspěvek od James.Sniper »

Tak já jsem na ebooky kdysi používal K750i, dalo se, ale displej 1.8" byl fakt malý. Teď mám HTC Touch Cruise (displej 2.8") a s velikostí displeje jsem maximálně spokojen. Nepotřebuji, aby se mi na displeji PDA zobrazila celá stránka A5.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“