nefungující Creative MuVo V200

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
bawidek
Nováček
Nováček
Registrován: 17. led 2007
Bydliště: Nýdek
Kontaktovat uživatele:

nefungující Creative MuVo V200

Příspěvek od bawidek »

Při upgradu firmwaru se mi zobrazila chybová hláška a přehrávač Creative MuVo V200 nefunguje. Při zapojení do PC mi napíše jen že přístroj lze zapojit do USB 2.0, ale nezobrazí se. Když tam zkouším nahrát nový firmware, tak se jakoby připojí, ale po chvíli napíše chybu a jsem znovu na začátku.
Prosím pomozte...
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

Pokud jsi zpackal přehrání nového firmwaru (ač třeba ne vlastní vinou), nezbyde ti nic jiného než s tím pěkně odhopkat s prosíkem do servisu.

Narozdíl třeba od PDA to totiž nemá žádnou záložní ROM a díky tomu nelze obnovit původní nastavení hard resetem ... takže ti zbyde jen ten servis...
Francie ... sladká Francie
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr_ »

pokud se ti s pc spojí , tak funguje bootloader.Začne se tam něco nahrávat nebo ne? S pouštíš ho v bootloader módu nebo ho jen strčíš do usb? Tenhle přehlávač se nedá flashem zničit, bootloader je přímo v procesoru (tušim sigmatel STMP250, tak by se něl i v bootloader módu identifikovat).
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
bawidek
Nováček
Nováček
Registrován: 17. led 2007
Bydliště: Nýdek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bawidek »

strčím ho do USB a napíše že tento hardware může pracovat v USB 2.0 a nic jiného. Jednou se mi stalo, že PC našel nový hardware - STMP250, nainstalovaly se ovladače a tím to skončilo, nezobrazil jako další disk prostě nic :-(
sadek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2003
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sadek »

neco takoveho se mi taky stalo, kdyz sem downgradoval firmware na starsi s ceskym jazykem.. Delalo tento problem a hrozne sem se lekl. Ale nakonec se mi to nejak podarilo, zkousel sem vsechno mozne, ale uz si nepamatuji co. Ale zprovoznil sem ho
DESKTOP: CPU: Intel Core2 Duo E7200 2.53GHz, MB: Gigabyte GA-EP35-DS3, GPU: nVidia 8800GT 512MB, RAM: 2x2GB DDR2 800 MHz, HDD: Western Digital Caviar Blue 640 GB, Seagate Baracuda 250GB
NTB: Lenovo Thinkpad R400 (NN911MC): 14,1 (1280 x 800), Core 2 Duo T5670 (1.8 GHz), Intel GMA X4500MHD, 2GB RAM, 160GB HDD, Windows Vista Business
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr_ »

To znamená, že se spouští v bootloader módu.Ty ovladače, co se instalují si vzal kde? z toho sw na update firmwaru ? Jako co se to nainstaluje ? ...recovery device?? nebo ovladač nemáš a nedoinstaluješ ho ?
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
bawidek
Nováček
Nováček
Registrován: 17. led 2007
Bydliště: Nýdek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bawidek »

Ty ovladače jsou ve Windows. Ty se nainstaluji, ale potom nic.. Mám i ovladače přímo k tomuto přehrávači, ale po jejich nainstalování se nic nezmění
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr_ »

Tak tady bude ten problém, proto nejde firmware obnovit (pár zkušeností s tim už mám).Pod jakym názvem se to nainstaluje ?
Zkus toto.Jednak to pustit až po připojení, ale můžeš zkusit zpustit tu aplikaci i prvně.
http://cz.europe.creative.com/support/d ... Windows+XP

jinak jsem z toho dostal ten ovladač pro recovery mód, jesi ti to nepude, tak ti ho pošlu, ok ?

PS: tak jsem koukal do toho driveru, a měl by se nainstalovat jako Player Recovery Device
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
bawidek
Nováček
Nováček
Registrován: 17. led 2007
Bydliště: Nýdek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bawidek »

Nejprve se napíše jako SMTP250, po nainstalování ovladačů se opravdu jmenuje Player Recovery Device a dokonce mi to napsalo že našel hardware MuVo V200, ale po chvíli zase naskočila hláška že hardware je chybně nainstalován. Při spuštění firmwaru po chvíli hledání mi naskočil instaler, ale při spuštění instalace napíše chybová hláška, s tím že přehrávač není připojen
bawidek
Nováček
Nováček
Registrován: 17. led 2007
Bydliště: Nýdek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bawidek »

Právě jsem ještě jednou ze srandy zkusil spustit instalaci firmwaru a vše jede v pohodě, akorát se mi vymazala všechna data, ale jinak je to v pohodě. Prostě zázrak...:-)

Díky za rady
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr_ »

zázrak to není, šlo jen o ty ovladače.Ten sw si je měl zavést při spušťení, což se prvotně nestalo.
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“