Kingdom Come Deliverance PC

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

otomar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. pro 2010
Bydliště: Skoro BRNO

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od otomar »

Stejně Ti maminka tyhle peníze nedá a táta tě taky k nové televizi v obýváku nepustí.

Nemáš vůbec tucha co chceš a stejně to chceš. Doporučuju se aspoň trochu zorientovat v tom, co Ti tu borci píší...
Potřebujete něco vytisknout na 3D tiskarně? Napište mi zprávu.
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od certes »

Třeba
https://www.czc.cz/201672,194417,218510 ... 21757/kody
Pokud chceš kvalitnější komponenty, tak si připočítej litr za desku a skříň.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
prahacity86
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2018

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od prahacity86 »

Taky si myslím že pro tebe bude lepší konzole pokud to budeš mít jen na hry. xbox one x, nebo ps4 pro.
Pokud opravdu chceš pc tak trošku postuduj o co go. Dej si rozpočet kolik do toho opravdu chceš dát peněz. :)
Berne
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. kvě 2013

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od Berne »

otomar píše:Stejně Ti maminka tyhle peníze nedá a táta tě taky k nové televizi v obýváku nepustí.

Nemáš vůbec tucha co chceš a stejně to chceš. Doporučuju se aspoň trochu zorientovat v tom, co Ti tu borci píší...
Tyhle lidi jako ty miluju az budes chtit dam si te do diare a muzes dojet na kavu aspon ti ukazu jak ma vypadat poradny barak se zahradou radi te s manzelkou nakojime a poradime co delat a nekecat takove sracky..
Narovinu se vsem omlozvam ale tohle me dokaze nasrat.
Za ten pc sry pokud to berete tak to ale mam notas za 50k ale hold 5let starej a prave jsem dostal KC:D a tak jsem byl zklamanej ze to rezjedu na minimum.. pro me jsou orachy dulezitejsi jinde ale chtel jsem si to zahrat na lepsi proto jsem potreboval radu kdyz reknete at mam aspon nejaky zazitek a zaplatim 30k beru to staci rict.. nevyznam se v tomhle ale klidne zas vam poradim treba se sportem a dalsi veci hold PC se nevyznam ale za to v jinych dost takze asi tak... nic vic jsem nechtel

Omlouvam se PCtuningu ale toto muselo prijit
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od Walker1134 »

@Berne pohoda, jen tvůj styl psaní je do očí bijící...
Každopádně tady je můj návrh na hraní kingdomcome na slušných detailech, za 30k...
https://www.czc.cz/cf21aa529chfua10689n19m8ef/seznam
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od renek1 »

Omluvám se předem za OT.
@Berne
Styl psaní máš tedy děsný a tipoval jsem tě na teenagera, který neřeší psaní diakritiky, ale to ostatní je prostě děsný. Čárky ve větách, nějaká posloupnost a srozumitelnost. Všechno je to "jedním dechem" bez ladu a skladu, že člověk musí chvilkama i luštit co vlastně chceš.
Někdy si to po sobě prosím přečti a uvidíš, že ti na vše co ty píšeš nebude stačit jeden nádech.
Ber to prosím bez urážky, ale asi nejsem sám kdo si toho všiml.
Omlouvám se PCtuningu, ale tohle muselo přijít.
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od mlrs »

ja jako premyslel, jestli neni troll ze zacatku - ale uz se to vyjasnilo :-D
Sestava od Walkera je fajn - na kingdom come akorat za ty penize :)

@Berne Na druhou stranu pises, ze mas notas -> takze mame to chapat tak, ze budes PC vyuzivat treba i na praci nebo to chces jen kvuli te jedne hre?
Na jednu hru by fakt byla lepsi konzole. Jako workstation bych zase volil silnejsi CPU (Core i7 popr. Ryzen 7).
Tzn. kdyz uz vyvalis prachy, tak aby to splnovalo tve pozadavky aj do budoucna :wink:
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Berne
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. kvě 2013

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od Berne »

Lidi omlouvám se za psaní. :-D Ale když už najdu čas jít se sem mrknout, tak píšu z mobilu. :-D Proto tam není vůbec nic :-D

Jak píšete notebook-> mám starý a jako baterka už nefunguje, takže je to stolní přenosný PC :-D a kdybych měl PC tak ho využiji na hry více her a také na práci + doma mým koníčkem je úprava fotek a videí v Pinnacle Studio. Takže lepší počítač využiji denně. Momentálně jsem dodělal doma pracovnu a je tam teď jen klávesnice a myš. Tak potřebuji doplnit "maličkost" :-D

Samo čím víc PC vydrží do budoucnosti tím lépe.

Co se týče konzole. Bral bych, ale je ten problém, že úplně nevím, kterou ale asi PS4 Pro. Mám teď doma i novou telku https://www.okay.cz/samsung-ue55mu6402/ takže by se hodila pořádná konzole. Jen je problém, že jsem vychovaný PC a nevím jestli bez myši si dobře zahrál. Navíc mám KC:D koupené na CD na PC takže další investice. Proto řeším jen PC když už mám hru na PC.
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come Deliverance PC

Příspěvek od mlrs »

Jo taky jsem byl vychovan na PC a když jsem chytil do ruky gamepad, tak me ještě 2 tydny pak bolely palce tzn plne chápu :-D

Takze vzhledem k plánovanému vyuziti PC bych doporucil vzit sestavu od Walkera ale vymenil bych i5 8400 za i7 8700, aby Ti to vydrezlo dyl.
Nebo pripadne AMD sestavu jak psal Certes - tam bych ale asi mesic pockal na uvedeni Ryzenu 2600/2700 + desky X470 popr. koupil aktualni Ryzeny rady 1000, pac jsou ted celkem slevneny z puvodnich cen.
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“