Problem s PC sestavou dropujou takty nikdo nevi ani servis

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

mrsblackk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2014

Re: Problem s PC sestavou dropujou takty nikdo nevi ani serv

Příspěvek od mrsblackk »

Všem děkuji hned po práci zase na to mrknu díky za rady
mrsblackk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2014

Re: Problem s PC sestavou dropujou takty nikdo nevi ani serv

Příspěvek od mrsblackk »

upravit voltage uz sme zkouseli ohledne toho vram prehrivani a tech chladicu jaka by musela byt nahoda aby nova deska co mam ted a stara mela ten samej problem ? jinak bios aktualni ramky jsem taky zkousel na zakladu
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s PC sestavou dropujou takty nikdo nevi ani serv

Příspěvek od Natural »

mrsblackk píše:Takze ramky jsem teda zkusil je tam vyrazne zlepseni ale to mi kamos rekl ze to je tim ze ted to jede na single a ne na dual
Jestli máš dva moduly, tak nejjednodušší bude jeden vyndat - vyzkoušet a pak nandat druhý. Zkusit přidat napětí, ubrat frekvenci nebo přidat časování. Postupně cca jak jsem napsal. Nejde z toho co jsi napsal moc poznat, co jsi vlastně udělal.
Jestli máš jeden 16GB modul tak objednat přes net nějakou jinou ramku z obchodu poblíž, ozkoušet a ve lhůtě vrátit.
Kdyby ses k ničemu nedopátral, tak dej OS na jiný disk a zkus.
BSOD je chyba pamětí(RAM nebo disk)>desky>>>>>>>CPU, případně SW. Ty máš čistou instalaci windows, nové CPU a novou desku takže není co řešit.
Případně můžeš použít nějaký sw (třeba chkdsk a mdsched/memtest), ale probrat to fyzicky je vždycky 100%.
mrsblackk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2014

Re: Problem s PC sestavou dropujou takty nikdo nevi ani serv

Příspěvek od mrsblackk »

Ty rámky jsem zkoušel no tak jak si napsal poslední věc která zbývá tak zkusit ty disky no děkuji za rady nake ty programy ještě zkusím každopádně ty modré smrti jsou nepravidelně třeba teď dva dny to nepadlo no mrknu na ty disky
mrsblackk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2014

Re: Problem s PC sestavou dropujou takty nikdo nevi ani serv

Příspěvek od mrsblackk »

Můžeme lock špatně rámky děkuji za rady
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“