Utáhne můj PC novou grafickou kartu?

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Utáhne můj PC novou grafickou kartu?

Příspěvek od blaho »

Vega + voda ? No chlape , kedze teraz uz je Vega shit/za tu cenu+prevadzkove vlastnosti , s undervoltom tu na mna nech nikto nejde / a to este pride po prazdninach nastupca 1070/80 ...
Naco je dobre mat rad nejakeho vyrobcu grafik nechapem :?
Tvoje prachy , rob ako chceš :wink:

Kilovatovy zdroj + Vega na vode + Ryzen , ach bože

Dajme tomu ten Ryzen pochopim , ostatne je uz ale pre mňa neznalosť/resp. nejaka nakaza z DD žumpy

Ale tak GL :)
Mefistofeles
Nováček
Nováček
Registrován: 14. čer 2018

Re: Utáhne můj PC novou grafickou kartu?

Příspěvek od Mefistofeles »

Na stránkách BeQuiet když sem si zadal sestavu, tak mi vybíhali 750W zdroje se zatíženim 70% Proto jsem vybral 1000W. Aby byl na 50% zatížení. Ale pakliže stačí slaší, budu rád. A psal sem, že grafika se může změnit. To že vyjdou jiný po prázdninách já nevim. Ale jelikož teď na trhu nejsou, tak mě teď nezajímaj.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Utáhne můj PC novou grafickou kartu?

Příspěvek od AllowedCry »

A budeš aj kupovat, nebo jen tlachat?
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Utáhne můj PC novou grafickou kartu?

Příspěvek od skaven321 »

tak do vegy by som siel len vtedy, ak uz mas aspon 2K, ked nie 4k freesync monitor. a zase, ti co odporucaju novu radu nvidie. zevraj gtx11(20)80 bude stat 999$-1499$ :)
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Utáhne můj PC novou grafickou kartu?

Příspěvek od Nerdis »

Mefistofeles píše:no právě že většinu současných her zatím utáhnu. Nový PC je v plánu, ale celá sestava je za cca 53K a na tu mi trochu ještě chybí.
Osobně bych to ukončil s tímto. Většinu her zatím utáhnu, jinými slovy vydržíš ještě chvíli. A na to kupovat teď po kouskách to dle mého nemá cenu. Našetři a pak popř. přijď se poradit až budeš mít peníze na celou sestavu. Zrovna náhodou se stane něco super a nečekanýho a budeš si trhat vlasy.
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Utáhne můj PC novou grafickou kartu?

Příspěvek od HafanPetr »

Tak v prvé řadě: nová deska, procák, paměti, ostatní může dokoupit později. Grafika není zatím nejhorší (a určitě bych vzal kvalitnější zdroj).
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“